CS | EN
zpět

Velký malý táta, syn a všichni ostatní / Big Father, Small Father and Other Stories / Cha va con va

Phan Dang Di
Režie: Phan Dang Di
Hrají: Do Thi Hai Yen, Le Cong Hoang, Truong The Vinh, Nguyen Ha Phong, Mai Quoc Viet, Truong Van Hoang
Scénář: Phan Dang Di
Kamera: Nguyen K’Linh
Střih: Julie Béziau
Producent: Tran Thi Bich Ngoc, Claire-Agnès Lajoumard
Distributor: Urban Distribution Intl.
Kopie: Urban Distribution Intl.
Země: Vietnam, Francie, Německo, Nizozemí
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 102
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: vietnamsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: V centru spletence příběhů o dospívání v Saigonu 90. let stojí mladičký Vu se svým novým fotoaparátem. Jeho přátelé se protloukají polosvětem klubů, ilegálních kšeftů i absurdní byrokracie měnící se země, v níž vláda nabízí peníze za dobrovolnou sterilizaci - nabídka ke zvážení, když se za získané peníze dá koupit vytoužený mobil. Mimo snahy se jakkoliv protlouct ovládají hrdiny erotické touhy v složitých konstelacích: Vu touží po Thangovi, má se oženit s Huong, a ta přitom touží po někom jiném, a Vuův otec se snaží ze syna udělat správného muže. Únik na venkov k řece Mekong transponuje atmosféricky silnou mozaiku do provokativní symbolické roviny.
Ocenění a nominace:
Berlinale 2015 – V soutěži
 

Velký malý táta, syn a všichni ostatní Velký malý táta, syn a všichni ostatní Velký malý táta, syn a všichni ostatní Velký malý táta, syn a všichni ostatní
 
Promítání
20.03.2016 / 10:45 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys     koupit lístek Přidat do Můj Program
21.03.2016 / 15:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.