CS | EN
zpět

Malý princ / The Little Prince / Le Petit Prince

Režie: Mark Osborne
Hrají: Klára Nováková, Petr Pelzer, Anna Brousková, Ondřej Brzobohatý, Mikuláš Převrátil, Miloš Vávra
Scénář: Irena Brignull
Kamera: Bob Persichetti
Střih: Carole Kravetz Aykanian, Matt Landon
Hudba: Richard Harvey, Hans Zimmer
Producent: Dimitri Rassam, Aton Soumache, Alexis Vonarb
Distributor: A-Company Czech s.r.o.
Kopie: A-Company Czech s.r.o.
Země: Francie
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 108
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: česky
Titulky: Bez titulků
Popis filmu: Malá holčička se na začátku letních prázdnin přestěhuje se svou ctižádostivou matkou do velkoměsta. Její život je přesně nalinkovaný a tak se zdá, že ji přes léto nečeká nic jiného než studium. Jednoho dne se ale holčička seznámí s podivínským sousedem. Bývalý letec začne děvčátku vyprávět o setkání s Malým princem a jeho kouzelných dobrodružstvích. Režisér Mark Osborne (Kung Fu Panda) využil v adaptaci dětské knihy Antoine de Saint- Exupéryho klasické i moderní animační postupy. Precizně zpracované a z pohledu výtvarné stránky úchvatné dílo zachycuje magickou atmosféru Exupéryho předlohy, která oslovila řadu generací dětí i dospělých.
 

Malý princ Malý princ Malý princ Malý princ Malý princ Malý princ
 
uvádíme za podpory
l’Institut français de Prague
l’Institut français de Prague
Promítání
21.03.2016 / 09:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize     koupit lístek - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
22.03.2016 / 09:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 11, Česká televize     koupit lístek - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.