CS | EN
zpět

Tetování / Tattoo / Tetoviranie

Stole Popov
Režie: Stole Popov
Hrají: Meto Jovanovski, Kiril Pop-Hristov, Svetozar Cvetkovic, Ljiljana Medjeshi, Stole Arandjelovic, Jovica Mihajlovski
Scénář: Mirko Kovach, Zhivoin Pavlovic, Stole Popov
Kamera: Misho Samoilovski
Střih: Vangel Laki Chemchev
Hudba: Ljupcho Konstantinov
Producent: Panta Mizhimakov
Kopie: Macedonian Film Agency, Cinematheque of Macedonia
Země: Jugoslávie, Makedonie
Rok výroby: 1991
Délka filmu (min.): 128
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: makedonsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Píše se rok 1989, v Jugoslávii doznívá komunistický režim a všem je jasné, že tento systém naprosto selhává. Ilko se pohádá s manželkou, poté se ji rozhodne opustit a sbalí si to jediné, co mu v domácnosti patří – prázdný kufřík. Právě ten se pro příslušníky státní policie stane absurdní záminkou k jeho zatčení. Ilko je zcela bezdůvodně dán do vazby a stává se obětí kafkovského příkoří. Existenciální drama makedonského režiséra Stole Popova obnažující mimo jiné otázky víry a etiky bylo v době svého vzniku mezinárodně úspěšné a roku 1992 se stalo dokonce makedonským kandidátem na oscarové nominace.
Hosté: Stole Popov
 
Tetování Tetování Tetování Tetování
 
uvádíme za podpory
Velvyslanectví Makedonské republiky
Promítání
21.03.2016 / 16:15 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
22.03.2016 / 21:15 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.