CS | EN
zpět

Tanec v krvi / Born to Dance / Born to Dance

Tammy Davis
Režie: Tammy Davis
Hrají: Kherington Payne, Tia-Taharoa Maipi, Jordan Vaha’akolo, Onyeka Arapai, Richie Cesan, Michael Metuakore
Scénář: Steve Barr, Casey Whelan, Hone Kouka
Kamera: Duncan Cole
Střih: Jeff Hurrell
Hudba: Peter ‘P-Money’ Wadams
Producent: Jill Macnab, Leanne Saunders, Daniel Story
Distributor: Cinema Management Group
Kopie: Cinema Management Group
Země: Nový Zéland
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 96
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Popis filmu: Tu miluje hip hop a každou volnou chvíli s kamarády tráví pilováním tanečních kreací. Společně sní o tom, že vyhrají prestižní taneční soutěž. Konkurence je silná a horkým favoritem na vítěze je skupina K-Crew. Tu je však odhodlaný všechny přesvědčit, že se pro tanec nejen narodil, ale dokáže se jím i uživit. Pokud by neuspěl, musí na naléhání otce narukovat do armády. Soutěž se rychle blíží a pod silným tlakem rodiny i společnosti Tua čeká nejtěžší životní boj. Režijní debut pokračuje v tradici tanečních filmů jako Breakin’ nebo Billy Elliot a na diváky působí nakažlivou energií nejen hudby a tance, ale i touhy hlavních hrdinů po nalezení svého místa na slunci.
 

Tanec v krvi Tanec v krvi Tanec v krvi Tanec v krvi Tanec v krvi Tanec v krvi
 
Promítání
18.03.2016 / 10:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism     koupit lístek Přidat do Můj Program
19.03.2016 / 10:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 12, CzechTourism     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.