CS | EN
zpět

Švadlena / The Dressmaker / The Dressmaker

Jocelyn Moorhouse
Režie: Jocelyn Moorhouse
Hrají: Kate Winslet, Sarah Snook, Liam Hemsworth, Hugo Weaving, Judy Davis, Caroline Goodall
Scénář: Jocelyn Moorhouse
Kamera: Donald McAlpine
Střih: Jill Bilcock
Hudba: David Hirschfelder
Producent: Sue Maslin
Distributor: Bontonfilm a.s.
Kopie: Bontonfilm a.s.
Země: Austrálie
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 118
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Popis filmu: Tilly se po letech vrací do svého rodného městečka v Austrálii, odkud musela jako dítě uprchnout kvůli obvinění z vraždy. Z cest po světě přijíždí vyzbrojená šicím strojem a znalostmi haute couture. Přes zlovůli většiny místních, kteří ji považují za prokletou, zůstává v městečku, aby odhalila pravdu o tom, co se v minulosti skutečně odehrálo. Film režisérky Jocelyn Moorhouseové bodoval při udílení cen Australské filmové a televizní akademie, kde získal ocenění v kategoriích Nejlepší ženský herecký výkon (Kate Winsletová), Nejlepší herečka ve vedlejší roli (Judy Davisová), Nejlepší herec ve vedlejší roli (Hugo Weaving), Nejlepší kostýmy a Cena diváků.
Ocenění a nominace:
Ceny Australské filmové a televizní akademie 2016 – Nejlepší ženský herecký výkon, Nejlepší herečka ve vedlejší roli, Nejlepší herec ve vedlejší roli, Nejlepší scénář
 
Švadlena Švadlena Švadlena Švadlena Švadlena Švadlena
 
Promítání
23.03.2016 / 16:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2     koupit lístek Přidat do Můj Program
24.03.2016 / 19:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2016 / 21:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 9, Metro, 5plus2     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.