CS | EN
zpět

Srdce je kus masa / Heart is a Piece of Meat / Srce je kos mesa

Jan Cvitković
Režie: Jan Cvitković
Hrají: Primož Petkovšek, Mojca Fatur
Scénář: Jan Cvitkovič
Kamera: Simon Tanšek
Střih: Dafne Jemeršič
Producent: Jani Kovič
Distributor: Studio Arkadena
Kopie: Slovenian Film Centre
Země: Slovinsko
Rok výroby: 2003
Délka filmu (min.): 15
Formát filmu: 35 mm
Původní znění:
Titulky: Bez titulků
Popis filmu: Hora masa s holou hlavou, tetováním na předloktí a něžně citlivou duší je hlavním hrdinou krátkého filmu, kterým úspěšně debutoval Jan Cvitkovič. Sleduje mladého osamělého řezníka, jehož jméno nám zůstane skryto, v melancholii jeho zavedené denní rutiny ‒ práce na jatkách, návrat do bytu, ohřáté fazole v plechovce a hudební šlágry jako společník. Jednoho dne na trase cesty autobusem si k němu přisedne mladá dívka a roztržitý úsměv, který mu věnuje, se dotkne jeho srdce. Uvidí ji znova? A najde odvahu navázat s ní kontakt? Jemná civilní romance v přesné miniatuře o osamělosti a touze po lásce je čistě filmovým vyprávěním bez dialogů. FILM BUDE PROMÍTÁN SPOLEČNĚ SE SNÍMKEM CHLÉB A MLÉKO.
Ocenění a nominace:
MFF Gijón 2004 – Nejlepší krátký film
MFF Benátky 2003 – V soutěži
Hosté: Jan Cvitković
 

Srdce je kus masa Srdce je kus masa
 
uvádíme za podpory
Velvyslanectví Slovinské republiky Praha
Velvyslanectví Slovinské republiky Praha
Promítání
20.03.2016 / 21:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE     koupit lístek - FILM BUDE PROMÍTÁN SPOLEČNĚ SE SNÍMKEM CHLÉB A MLÉKO. Přidat do Můj Program
21.03.2016 / 19:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 8, PRE     koupit lístek - FILM BUDE PROMÍTÁN SPOLEČNĚ SE SNÍMKEM CHLÉB A MLÉKO. Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.