CS | EN
zpět

Teď správně, potom špatně / Right Now, Wrong Then / Jiegeumeun matgo geuttaeneun teullida

Hong Sang-soo
Režie: Hong Sang-soo
Hrají: Jung Jaeyoung, Kim Minhee
Scénář: Hong Sang-soo
Kamera: Park Hongyeol
Střih: Hahm Sungwon
Hudba: Jeong Yongjin
Producent: Kim Kyounghee
Distributor: Finecut
Kopie: Finecut
Země: Jižní Korea
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 121
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: korejsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Filmový režisér přijíždí o den dříve do města Suwon, kde má debatovat s diváky po projekci svého filmu. Při prohlídce místních památek se setkává s půvabnou malířkou Yoon Hee-jeong. Pozvání na kávu vede k pozvání na večeři, sklenka sodžu v suši baru vede k další sklence, pozvání na večírek vede ‒ možná ke sladké lásce, možná k trpkému vystřízlivění. Mezinárodně uznávaný režisér Hong San-soo (In Another Country) svým snímkem přináší dva pohledy na romantické vzplanutí, ve kterém může každý okamžik změnit lásku v odcizení. Vítězný snímek MFF v Locarnu vyniká subtilním herectvím, ale nezapře ani režisérův typický smysl pro humor a ironii.
 

Teď správně, potom špatně Teď správně, potom špatně Teď správně, potom špatně Teď správně, potom špatně Teď správně, potom špatně Teď správně, potom špatně
 
Promítání
18.03.2016 / 13:45 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
19.03.2016 / 18:45 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
20.03.2016 / 16:15 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.