CS | EN
zpět

Otčina / Patria / Otadzbina

Oleg Novković
Režie: Oleg Novković
Hrají: Nada Šargin, Vuk Kostić, Marta Bjelica, Nebojša Glogovac, Anita Mančić, Milica Mihajlović
Scénář: Milena Marković
Kamera: Miladin Čolaković
Střih: Lazar Predojev
Producent: Milena Trobozić Garfield, Marcel Lenz, Guido Schwab
Distributor: Ostlicht Filmproduktion
Kopie: Ostlicht Filmproduktion
Země: Srbsko, Německo
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 110
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: srbsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Jeden z nejvýznamnějších současných srbských režisérů navazuje druhým dílem volné trilogie na téma následků války v zemích bývalé Jugoslávie. Otčina snoubí stylizované černobílé pasáže odehrávající se před jedenácti lety a vyšisovaně barevnou přítomnost, snímanou rozvolněnou, až dokumentární kamerou. Maca přišla v průběhu občanské války v Kosovu o dítě a dnes se živí jako zpěvačka v Bělehradě. V době velikonočních svátků se proplétají osudy několika postav poznamenaných dávnými traumaty, včetně Macina bývalého manžela opouštějícího klášter kvůli novému poslání. Drama otevírá otázky víry, nevyléčitelných ran a údělu žen po válce.
 

Otčina Otčina Otčina Otčina
 
Promítání
22.03.2016 / 16:15 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
23.03.2016 / 21:15 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2016 / 18:45 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 6, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.