CS | EN
zpět

Nebeský koutek / A Corner of Heaven / Tiantang jiaoluo

Miaoyan Zhang
Režie: Miaoyan Zhang
Hrají: Xinjiang Guo, Xuehui Huo, Haonan Bai
Scénář: Rice Zhang
Kamera: Miaoyan Zhang
Střih: Miaoyan Zhang
Hudba: Angel Firestars Simmons
Producent: Miaoyan Zhang, Guillaume de Seille
Distributor: Arizona Films
Kopie: Arizona Films
Země: Čína, Francie
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 94
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: mandarínsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Třináctiletý chlapec se vydává na cestu bezútěšným vnitrozemím podél Žluté řeky, protože doufá, že najde svou matku. Ve vesnici byl pasáčkem ovcí a na své pouti se dostává do fabriky i dětského pouličního gangu. Jeho putování je jedním sevřeným osudem, přes který se otevírá obraz současné Číny. Jasně rozpoznatelný autorský rukopis jednoho z nejvýraznějších čínských režisérů současnosti (je scenáristou, režisérem, kameramanem i střihačem svých filmů) pracuje s nádhernými obrazovými kompozicemi v kontrastní černobílé, hypnoticky vtahujícím pomalým tempem a ostře kritickým pohledem na krušnou realitu sociální situace své země na prahu 21. století.
Ocenění a nominace:
MFF Rotterdam – Ve výběru
MFF v Pusanu 2014 – Ve výběru
 

Nebeský koutek Nebeský koutek
 
Promítání
24.03.2016 / 18:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2016 / 20:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 5, MČ Praha 5     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.