CS | EN
zpět

Na zemi jako v nebi / In Heaven as on Earth / Sur la terre comme au ciel

Marion Hänsel
Režie: Marion Hänsel
Hrají: Carmen Maura, Jean-Pierre Cassel, Didier Bezace, Samuel Mussen, André Delvaux
Scénář: Marion Hänsel, Paul Le
Kamera: Josep M. Civit
Střih: Susana Rossberg
Hudba: Takashi Kako
Producent: Eric van Beuren
Distributor: Man's Films Productions
Kopie: Cinematek
Země: Belgie, Francie, Španělsko, Nizozemí
Rok výroby: 1992
Délka filmu (min.): 80
Formát filmu: 35 mm
Původní znění: francouzsky
Titulky: české
Popis filmu: Úspěšné televizní redaktorce Marii (Carmen Maurová) je něco kolem čtyřicítky, když zjistí, že náhodně otěhotněla. Její nadšení z budoucího mateřství se ale před porodem rozplývá vlivem podivných nočních můr. V nich jí dítě našeptává, že se stejně jako celá řada ostatních na tento svět narodit nechce, protože předvídá jeho zánik. Také rešerše, kterou Maria provede na téma nuceně vyvolaných porodů, její obavy o pravdivosti děsivých snů ještě více potvrdí. Filozofické zamyšlení nad současnou společností laděné do žánru sci-fi vzniklo podle scénáře belgické režisérky Marion Hänselové (Dust, 1985) s hvězdným hereckým obsazením C. Maurové a J. P. Cassela.
Ocenění a nominace:
MFF Karlovy Vary 1992 – V soutěži
Hosté: Carmen Maura
 
Na zemi jako v nebi
 
Promítání
18.03.2016 / 15:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease     koupit lístek - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
20.03.2016 / 22:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 2, Business Lease     koupit lístek - (English unfriendly) Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.