CS | EN
zpět

Made in China / Made in China / Meideu in Chaina

Kim Dong-hoo
Režie: Kim Dong-hoo
Hrají: Park Ki-woong, Han Chae-a, Lim Hwa-young
Scénář: Kim Ki-duk
Kamera: Lee Chun-hee
Střih: Park Min-sun
Hudba: Park Young-min
Producent: Kim Ki-duk, Kim Soon-mo, Hong Seung-eun
Distributor: Finecut
Kopie: Finecut
Země: Jižní Korea
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 100
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: korejsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Představte si, že by váš život závisel na slizkém těle jednoho úhoře. Rodinné rybářství mladého Číňana Chena bylo nařčeno, že do Koreje dodává rtutí kontaminované úhoře, a takové ryby jsou pro tamní trh nepoužitelné. Chen si je ale jistý, že za chemickou expertízou musí vězet ještě něco jiného. Tři úhoři, které pašuje v krabici přes státní hranice, jsou klíčem k síti černého obchodu a zájmů lidí, kterým o žaludky jedlíků sushi zdaleka nejde. Úsloví, že ryba smrdí od hlavy, tak pro Chena brzy získává velice trpký a krutý rozměr. Politický thriller o čínsko-korejských vztazích vznikl podle scénáře mezinárodně uznávaného režiséra Kim Ki-duka.
 

Made in China Made in China Made in China Made in China
 
Promítání
19.03.2016 / 21:15 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
22.03.2016 / 18:45 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
23.03.2016 / 16:15 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 7, Pražské služby     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.