CS | EN
zpět

Vše o E / All about E / All about E

Louise Wadley
Režie: Louise Wadley
Hrají: Mandahla Rose, Brett Rogers, Julia Billington, Simon Bolton, Kim Antonios-Hayes, Lex Marinos
Scénář: Louise Wadley
Kamera: Justine Kerrigan
Střih: Rowena Crowe
Hudba: Basil Hogios
Producent: Jay Rutovitz
Distributor: The Film Collaborative
Kopie: The Film Collaborative
Země: Austrálie
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 93
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Popis filmu: Překrásná Elmira, které všichni říkají E, je nejvíc sexy DJka klubové gay scény v Sydney a dívky jí padají k nohám. Zvenčí se zdá, že má vše... Ale kvůli strachu z odmítnutí svou orientaci ještě nepřiznala tradicionalistickým rodičům přistěhovalcům. Když podepíše smlouvu s klubem, zrazuje tím svůj sen stát se klasickou hudebnicí. Neschopnost být pravdivá sama k sobě však vede i ke ztrátě její milované Trish. Když jedné noci E najde pytel peněz, tak se svým nejlepším teplým kamarádem Mattem prachy popadnou a ujedou... Tahle nadupaná, hřejivá road movie nabízí E jedinou a poslední šanci získat zpátky ženu, která jí zlomila srdce.
Ocenění a nominace:
North Carolina Gay and Lesbian Film Festival 2015 ‒ Cena poroty, Nejlepší ženský celovečerní film
 

Vše o E Vše o E Vše o E Vše o E
 
Promítání
23.03.2016 / 17:30 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys     koupit lístek Přidat do Můj Program
25.03.2016 / 20:00 Praha |Cinestar Praha Anděl, # 4, iBoys     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.