CS | EN
Program
:
:

 
09:30 Rebarbora / Rhubarb / Rabarber
Nizozemí (Febiofest Junior)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:00 Pírkovo dobrodružství / Yellowbird / Gus, petit oiseau, grand voyage
Francie (Febiofest Junior)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:30 Jehně / The Lamb / Kuzu
Turecko, Německo (Rytmy balkánu)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:45 Jez se mnou / Eat With Me / Eat With Me
USA (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:00 Rudá mašina / Red Army / Red Army
USA, Rusko (Made in USA)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:15 Dva výstřely / Two Shots Fired / Dos disparos
Argentina (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:30 Zlaté království / Golden Kingdom / Golden Kingdom
USA (Made in USA)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
11:45 Dopis králi / Letter to the King / Brev til Kongen
Norsko, Kurdistán (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
12:00 Aerobik: Příběh lásky / Aerobics - Love Story / Aerobics - Love Story
Švédsko (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Králova zahradnice / A Little Chaos / A Little Chaos
Velká Británie (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Tančící Arabové / Dancing Arabs / Dancing Arabs
Izrael, Německo, Francie (Pocta: Eran Riklis)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Liza, liščí víla / Liza, the Fox-Fairy / Liza, a rókatündér
Maďarsko (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Varšavské povstání / Warsaw Uprising / Powstanie Warszawskie
Polsko (Polsko 44)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 2030 / 2030 / Nuoc
Vietnam (Asijské panoráma)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Helium / Helium / Helium
Nizozemí (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Píseň moře / Song of the Sea / Song of the Sea
Irsko, Dánsko, Belgie, Lucembursko, Francie (Febiofest Junior)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Felix a Meira / Felix and Meira / Félix et Meira
Kanada (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Táhni do pekel / Eat Your Bones / Mange tes morts
Francie (Proti proudu)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Já se nevrátím / I Won't Come Back / Ya ne vernus
Rusko, Estonsko, Finsko, Bělorusko, Kazachstán (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Uprchlík / Refugee / Refugiado
Argentina, Kolumbie, Francie, Polsko, Německo (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Pokojská Lynn / The Chambermaid Lynn / Das Zimmermadchen Lynn
Německo (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Zvon, kniha a svíčka / Bell Book and Candle / Bell Book and Candle
USA (Pocta: Kim Novak)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Samba / Samba / Samba
Francie (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Kovbojové / The Cowboys / Kauboji
Chorvatsko (Rytmy balkánu)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Prezident / The President / The President
Gruzie, Francie, Velká Británie, Německo (Pocta: Mike Downey)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Píseň krtka: Tajný agent Reiji / The Mole Song: Undercover Agent Reiji / Mogura no Uta - Sennyû Sôsakan: Reiji
Japonsko (Proti proudu)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 X+Y / X+Y / X+Y
Velká Británie (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Talisman vlků / Wolf Totem / Wolf Totem
Čína, Francie (Pocta: Jean-Jacques Annaud)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Goltzius a společnost Pelikán / Goltzius and the Pelican Company / Goltzius and the Pelican Company
Velká Británie, Nizozemí, Francie, Chorvatsko (Pocta: Mike Downey)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Obviněná / Accused / Lucia de B.
Nizozemí, Belgie, Švédsko, Lucembursko (Zaostřeno na Holandsko)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Město 44 / City 44 / Miasto 44
Polsko (Polsko 44)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Zabít člověka / To Kill A Man / Matar a un hombre
Chile, Francie (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Letní noci / Summer Nights / Les nuits d'été
Francie (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Osamělost prvočísel / The Solitude of Prime Numbers / La Solitudine dei numeri primi
Itálie, Německo, Francie (Pocta: Alba Rohrwacher)
CineStar Černý Most, Sál 2
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Ztracen v Karastánu / Lost in Karastan / Lost in Karastan
Velká Británie, Gruzie, Francie (Pocta: Mike Downey)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Itsi Bitsi / Itsi Bitsi / Steppeulven
Dánsko, Chorvatsko, Švédsko, Argentina (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Kameny na pevnost / Stones for the Rampart / Kamienie na szaniec
Polsko (Polsko 44)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Fukušima, má láska / Tokyo Fiancée / Tokyo Fiancée
Belgie, Francie, Kanada (Asijské panoráma)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Uprostřed noci / Middle of the Night / Middle of the Night
USA (Pocta: Kim Novak)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Tichý křik / The Quiet Roar / The Quiet Roar
Švédsko, Norsko (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Krev odvážných / Brave Man's Blood / Borgríki 2
Island (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 35 krav a kalašnikov / 35 Cows and a Kalashnikov / 35 Cows and a Kalashnikov
Německo (Panorama světového filmu)
Exkluzivně ve Studiu Hrdinů včetně diskuze!
Studio Hrdinů
Přidat do Můj Program
19:15 S tváří anděla / The Face of an Angel / The Face of an Angel
Velká Británie, Itálie, Španělsko (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Ned Rifle / Ned Rifle / Ned Rifle
USA (Made in USA)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Albert Schweitzer / Albert Schweitzer / Albert Schweitzer
Německo, Jihoafrická republika (Pocta: Jeroen Krabbé)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Houby / The Mushrooms / Los Hongos
Kolumbie (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Pláž Futuro / Futuro Beach / Praia do futuro
Brazílie, Německo (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Cesta naděje / The Water Diviner / The Water Diviner
Austrálie, USA (Panorama světového filmu)
CineStar Černý Most, Sál 2
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Objevení nebes / Discovery of Heaven / Discovery of Heaven
Velká Británie, Nizozemí (Pocta: Jeroen Krabbé)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Přelud / Mirage / Délibáb
Maďarsko, Slovensko (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Pomník Michaelu Jacksonovi / Monument to Michael Jackson / Spomenik Majklu Džeksonu
Srbsko, Německo, Makedonie, Chorvatsko (Rytmy balkánu)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 Společnice / Flapping in the Middle of Nowhere / Ðap Cánh Giua Không Trung
Vietnam (Asijské panoráma)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Prožitek blízké smrti / Near Death Experience / Near Death Experience
Francie (Proti proudu)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Zóna nahoty / Nude area / Strefa nagosci
Nizozemí, Polsko (Zaostřeno na Holandsko)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Básník ze školky / The Kindergarten Teacher / Haganenet
Izrael, Francie (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Magická dívka / Magical Girl / Magical Girl
Španělsko, Francie (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Bohéma v rytmu Afriky / Breathe Umphfumlo / Breathe Umphfumlo
Jihoafrická republika, Německo, Velká Británie (Pocta: Mike Downey)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Čarovný les / Into the Woods / Into the Woods
USA (Made in USA)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Ardor / Ardor / El Ardor
Francie, Argentina, Brazílie, Mexiko, USA (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Já jsem štěstí tohoto světa / I Am Happiness on Earth / Yo soy la felicidad de este mundo
Mexiko (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.