CS | EN
Program
:
:

 
09:00 Píseň moře / Song of the Sea / Song of the Sea
Irsko, Dánsko, Belgie, Lucembursko, Francie (Febiofest Junior)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
09:30 Rebarbora / Rhubarb / Rabarber
Nizozemí (Febiofest Junior)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
10:00 Pírkovo dobrodružství / Yellowbird / Gus, petit oiseau, grand voyage
Francie (Febiofest Junior)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
13:30 Samba / Samba / Samba
Francie (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Syrská nevěsta / The Syrian Bride / Syrian Bride
Francie, Německo, Izrael (Pocta: Eran Riklis)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:00 Krev odvážných / Brave Man's Blood / Borgríki 2
Island (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Život v akvárku / Life In a Fishbowl / Vonarstræti
Island, Finsko, Švédsko, Česká republika (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Cizí těleso / Foreign Body / Obce Cialo
Polsko, Itálie, Rusko (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:15 Zlaté království / Golden Kingdom / Golden Kingdom
USA (Made in USA)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Město 44 / City 44 / Miasto 44
Polsko (Polsko 44)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Medvěd / The Bear / L'ours
Francie (Pocta: Jean-Jacques Annaud)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Rudá mašina / Red Army / Red Army
USA, Rusko (Made in USA)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
14:30 Modris / Modris / Modris
Lotyšsko, Německo, Řecko (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:00 Houby / The Mushrooms / Los Hongos
Kolumbie (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
15:30 Letní noci / Summer Nights / Les nuits d'été
Francie (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:00 Itsi Bitsi / Itsi Bitsi / Steppeulven
Dánsko, Chorvatsko, Švédsko, Argentina (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Citrónový sad / Lemon Tree / Etz Limon
Izrael, Německo, Francie (Pocta: Eran Riklis)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:15 Ghadi / Ghadi / Ghadi
Libanon, Katar (Asijské panoráma)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Táhni do pekel / Eat Your Bones / Mange tes morts
Francie (Proti proudu)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Kovbojové / The Cowboys / Kauboji
Chorvatsko (Rytmy balkánu)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Dopis králi / Letter to the King / Brev til Kongen
Norsko, Kurdistán (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:30 Helium / Helium / Helium
Nizozemí (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Liza, liščí víla / Liza, the Fox-Fairy / Liza, a rókatündér
Maďarsko (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
16:45 Boj o oheň / Quest for Fire / La guerre du feu
Kanada, Francie, USA (Pocta: Jean-Jacques Annaud)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Uprostřed noci / Middle of the Night / Middle of the Night
USA (Pocta: Kim Novak)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:00 Ardor / Ardor / El Ardor
Francie, Argentina, Brazílie, Mexiko, USA (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Jez se mnou / Eat With Me / Eat With Me
USA (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
17:30 Pořád jsem to já / Still Alice / Still Alice
USA, Francie (Made in USA)
CineStar Černý Most, Sál 2
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Tančící Arabové / Dancing Arabs / Dancing Arabs
Izrael, Německo, Francie (Pocta: Eran Riklis)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:30 Králova zahradnice / A Little Chaos / A Little Chaos
Velká Británie (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Pomník Michaelu Jacksonovi / Monument to Michael Jackson / Spomenik Majklu Džeksonu
Srbsko, Německo, Makedonie, Chorvatsko (Rytmy balkánu)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
18:45 Společnice / Flapping in the Middle of Nowhere / Ðap Cánh Giua Không Trung
Vietnam (Asijské panoráma)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 35 krav a kalašnikov / 35 Cows and a Kalashnikov / 35 Cows and a Kalashnikov
Německo (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Já se nevrátím / I Won't Come Back / Ya ne vernus
Rusko, Estonsko, Finsko, Bělorusko, Kazachstán (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:00 Básník ze školky / The Kindergarten Teacher / Haganenet
Izrael, Francie (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:15 Talisman vlků / Wolf Totem / Wolf Totem
Čína, Francie (Pocta: Jean-Jacques Annaud)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:15 Felix a Meira / Felix and Meira / Félix et Meira
Kanada (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Vertigo / Vertigo / Vertigo
USA (Pocta: Kim Novak)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
19:30 Dva výstřely / Two Shots Fired / Dos disparos
Argentina (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Pokojská Lynn / The Chambermaid Lynn / Das Zimmermadchen Lynn
Německo (Jiný břeh)
Koupí lístku na tuto projekci se zvýšeným vstupným (129,-) přispějete Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Děkujeme
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
20:00 Hon na lišku / Foxcatcher / Foxcatcher
USA (Made in USA)
CineStar Černý Most, Sál 2
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:00 Piknik / Picnic / Picnic
USA (Pocta: Kim Novak)
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 U strážnýho anděla / The Mighty Angel / Pod mocnym aniołem
Polsko (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:15 2030 / 2030 / Nuoc
Vietnam (Asijské panoráma)
CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Tiché srdce / Silent Heart / Stille hjerte
Dánsko (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 316 / 316 / 316
Írán (Proti proudu)
CineStar Anděl, sál 5, TNT
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Tichý křik / The Quiet Roar / The Quiet Roar
Švédsko, Norsko (Světla severu)
CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:30 Aerobik: Příběh lásky / Aerobics - Love Story / Aerobics - Love Story
Švédsko (Soutěž Nová Evropa)
CineStar Anděl, sál 9, MČ Praha 5
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 S tváří anděla / The Face of an Angel / The Face of an Angel
Velká Británie, Itálie, Španělsko (Panorama světového filmu)
CineStar Anděl, sál 10, Česká televize
koupit lístek Přidat do Můj Program
21:45 Personalista / The Human Resources Manager / Personalista
Izrael, Německo, Francie, Rumunsko (Pocta: Eran Riklis)
CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:00 Zabít člověka / To Kill A Man / Matar a un hombre
Chile, Francie (Latinskoamerické panoráma)
CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Zvon, kniha a svíčka / Bell Book and Candle / Bell Book and Candle
USA (Pocta: Kim Novak)
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek Přidat do Můj Program
22:30 Pláž Futuro / Futuro Beach / Praia do futuro
Brazílie, Německo (Jiný břeh)
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.