CS | EN

Novinky

12. 1. 2015

Staňte se členem poroty Febiofestu

Theodor Pištěk, předseda loňské poroty

Hlavní 33členná porota Febiofestu, která uděluje Grand Prix, je otevřená komukoliv od 15 do 100 let s jakýmkoliv vzděláním, sociálním zázemím a s nejrůznějšími profesemi i zájmy. Z došlých přihlášek organizátoři festivalu vyberou 33 porotců a porotu doplní o čestného předsedu (v předcházejících letech to byli olympionička Věra Čáslavská, pan Theodor Pištěk, kostýmní výtvarník a držitel Oscara, architekt Jan Kaplický, výtvarník David Černý, dirigent Libor Pešek, bývalá první dáma Dagmar Havlová a kameraman Miroslav Ondříček).

Členové poroty budou muset zdarma, ale povinně (!), navštívit denně určená filmová představení a filmy (celkem 14 filmů) po jejich zhlédnutí ohodnotit body od jednoho do tří pro ten nejlepší.

Proto je nutné, aby kandidáti měli v termínu konání Febiofestu 2015 (v době cca od 17 do 24 hodin a přes víkend i v dopoledních hodinách) čas věnovat se plně své roli porotce. A to bez nároku na ubytování, cestovné či ušlou mzdu nebo jiný honorář. Za to získají vstupenky zdarma na soutěžní filmy, pozvánky na úvodní a závěrečný ceremoniál, volné vstupenky na příští ročník Febiofestu a také mimořádnou možnost poznat zákulisí této významné filmové akce!

Uzávěrka přihlášek je 27. února 2015. Následně se všem vybraným ozveme a pozveme je na organizační schůzku.

Stačí vyplnit a co nejdříve odeslat následující dotazník.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.