CS | EN

Novinky

4. 1. 2015

Soutěžte o MacBook Air 13, šanci máte až do 15. února! Stačí natočit video na mobil nebo tablet

Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem starší 15ti let. Krátké filmy či videa o délce 1 až 5 minut natočené na mobilní telefon nebo tablet na volné téma ve formátu wmv, mpeg, mov, avi, mp4 a v rozlišení HD 1080p nahrajte nejpozději 15. února 2015 na http://fsoutez.ha-vel.cz. Odborná porota vybere osm filmů, které budou zařazeny do oficiálního programu Febiofestu 2015. Jejich autoři se budou moci zúčastnit workshopu s filmovými profesionály a získají volné vstupy na Febiofest. Autor vítězného snímku vyhraje notebook se střihovým softwarem. Podívejte se na vítězný film prvního ročníku a přečtěte si detailně soutěžní podmínky.

Soubory ke stažení:


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.