CS | EN

Novinky

14. 4. 2015

MFF Praha - Febiofest a jeho Regionální ozvěny končí 17. dubna projekcí ve Zlíně

Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny

MFF Praha – Febiofest a Regionální ozvěny Febiofestu končí dne 17. dubna ve Zlíně projekcí filmu Pořád jsem to já s Julianne Moore v hlavní roli. Na 22. ročníku Febiofestu bylo rozdáno celkem pět Kristiánů za přínos světové kinematografii. Cenu si postupně převzali herečka Kim Novak, režisér Jean-Jacques Annaud, herci Alan Rickman a Jeroen Krabbé. Režisér John Madden obdržel Kristiána v rámci slavnostního zakončení. Maddenův zbrusu nový snímek Druhý báječný hotel Marigold, v němž hrají Judi Denchová nebo Richard Gere, letošní pražský program Febiofestu 27. března uzavřel. 

Vítězem soutěže „I ty jsi filmařem“, soutěže filmů natočených na tablet nebo mobil a určené pro veřejnost, se stal režisér Zdravko Krstanov s filmem A Guest, jako cenu získal MacBook Air 13.

Febiofest každoročně podporuje charitativně zaměřené společnosti. Letos se jednalo o Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny, kterému festival věnoval 21440 korun.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.