CS | EN

Novinky

16. 2. 2015

Kim Novak bude mít výstavu obrazů ve Strahovském klášteře

Již ohlášená návštěva americké herečky Kim Novak bude spojená s prezentací výstavy hereččiných obrazů, které budou představeny prostřednictvím výstavy Kim Novak: Paintings organizované Febiofestem ve Strahovském klášteře. Malířské tvorbě se herečka věnuje od sedmdesátých let, výtvarné vzdělání získala na Art Institute of Chicago. Malířský styl Kim Novak je inspirován impresionismem a surrealismem. Kombinuje techniku akvarelové podmalby s pastelem, prostřednictvím které dociluje u svých děl výrazného barevného vyznění a zároveň jakoby sametového vzhledu. Za více než čtyřicet let si vytvořila charakteristický malířský rukopis a svou tvorbu realizuje také jako arteterapii. Výstava umístěná do Zimního refektáře Strahovského kláštera představí dvacet děl a pro veřejnost bude přístupná v rámci vstupného do Strahovské obrazárny od 20. března do 19. dubna.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.