CS | EN

Novinky

4. 2. 2015

První programová ochutnávka Febiofestu 2015: horor a černý humor, to je film Tůň

Tůň

Ve čtvrtek 19. února v 19 hodin můžete v kině CineStar Praha – Anděl v sále č. 4 vidět ZDARMA první film z letošního připravovaného programu. Tentokrát půjde o nizozemský horor z nové programové sekce Zaostřeno na Holandsko, která představí nastupující filmové talenty, jejichž první a druhé snímky nelze přehlédnout.
Režisérem snímku Tůň, který kritici označují jako vítanou renesanci hororového žánru v Holandsku, je Chris W. Mitchell. Originální horor proložený proklatě černým humorem vypráví o výletu dvou rodin čerstvě propuštěných bankéřů, kteří se rozhodnout kempovat u jezera...Vstup do vyčerpání kapacity sálu.
Znění: holandské, české a anglické titulky» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.