CS | EN

Novinky

2. 2. 2015

Febiofest uvede ve svém programu filmy s celkem čtrnácti nominacemi na Oscara

Čarovný les, Meryl Streep

Čeští diváci mohou poprvé vidět i snímky z letošního oscarového klání. Mezi nimi film Still Alice s Julianne Mooreovou v hlavní roli, za niž je herečka nominována na Oscara. Dále pak muzikál Čarovný les s Johnny Deppem a Meryl Streepovou, která získala nominaci za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli, druhou nominaci získal snímek za kostýmy. Další šanci na Oscara má film v kategorii výprava. Film Hon na lišku se o Oscara uchází v kategoriích nejlepší mužský herecký výkon v hlavní i vedlejší roli, nejlepší režie, původní scénář a make-up. Febiofest uvede i rodinný fantasy snímek Píseň moře nominovaný v kategorii nejlepší animovaný film a drama Mr. Turner aspirující na Oscara za nejlepší hudbu, kameru, kostýmy a výpravu. 


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.