CS | EN

Novinky

20. 2. 2015

Febiofest Junior... Předprodej na festival bude zahájen 11. března

„Vítanými hosty Febiofestu jsou také rodiče s dětmi, umělecky a vizuálně nejzajímavějším filmem letošního Febiofestu Junior je animovaný snímek Píseň moře, kterému přejeme štěstí v rámci víkendového oscarového klání,“ říká programová ředitelka festivalu Hana Cielová. Tvůrci programu dětské části Febiofestu ctí pravidlo, že film by měl být zábavný a poučný nejen pro dětské či mladistvé publikum, ale měl by pobavit i dospělé. Diváci tak uvidí celosvětové trháky i nezávislé filmy, které by v Čechách neměli jinak možnost zhlédnout. Očekávaným hitem je tak určitě v předpremiéře uváděná kultovní Ovečka Shaun ve filmu, festival nabídne za cenu 89 korun lístky i na divácky úspěšné filmy právě uváděné v kinech, jako jsou Zvonilka a tvor Netvor, animované dobrodružství bizarního hlavního hrdiny v podání houbičky SpongeBoba a jeho party kamarádů v SpongeBob ve filmu: Houba na suchu. Závažným celospolečenským problémem šikany se zabývá nizozemské drama Omlouvám se!, sci-fi T.I.M. ukazuje příběh netradičního kamarádství mezi chlapcem a robotem z dnešního technicky vyspělého světa, v předpremiéře festival uvede i francouzský animovaný 3D snímek Pírkovo dobrodružství, na který budou lístky za 99 korun. Předprodej na festival bude zahájen 11. března. 


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.