CS | EN

Novinky

30. 3. 2014

Febiofest věnoval 32 000 korun Klubu nemocných cystickou fibrózou

Cystická fibróza je neléčitelná nemoc, která postihuje dýchací a trávicí ústrojí. Děti, které touto nemocí trpí, mají výrazně slanější pot, a proto se jim říká slané děti. O ně se stará české sdružení se jménem Klub nemocných cystickou fibrózou, který primárně sdružuje rodiny a pomáhá jim s náročnou (a nákladnou) péčí o nemocné dítě.

Na letošním Febiofestu jsme chtěli na tuto nemoc upozornit a nemocné finančně podpořit. Zorganizovali jsme tedy sérii 6 promítání s dražšími lístky. Peníze z těchto lístků daly dohromady 32 tisíc korun, které budou využity na nákup inhalátorů, cévek a roušek, které všem nemocným pomohou prodloužit život.

Prezident festivalu Fero Fenič ocenil tento příspěvek takto:

Dobré festivalové filmy dostaly další smysl. Všem divákům, kteří nám pomohli pomáhat upřímně děkujeme.“

Přejeme Klubu s cystickou fibrózou mnoho zdaru a podpory v budoucnosti.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.