CS | EN

Novinky

16. 3. 2015

Užijte si zahájení Febiofestu jako opravdová movie star

Soline

Milé dámy, slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest se nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas zabývat se tím, co si vezmete na sebe. Pokud si nechcete kupovat drahé  večerní a koktejlové šaty pro jednu příležitost, navštivte náš butik Soline v centru Prahy a šaty si jednoduše zapůjčte. Speciálně pro Vás jsme k Febiofestu připravili slevu 10 % z půjčovného na veškeré produkty z butiku Soline (v butiku stačí říct, že jdete na Febiofest). Vyberete si z více než 150 modelů a doplňků předních světových návrhářů jako je Badgley Mischka, Diane von Furstenberg, Victoria Beckham, Bottega Veneta, Miu Miu, Giorgio Armani, Valentino, šaty z přehlídkových mol či šaty hollywoodských celebrit. Febiofest začíná už 19. března. Staňte se i Vy hvězdou letošního festivalu! 

Možnost využití slevy v průběhu celého festivalu i na slavnostní zakočení, které se koná 27. března.

www.soline.cz, Soline, Dušní 866/22, Praha 1. Telefon: 775 585 393

Otevírací doba: pondělí až pátek 10-18hodin.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.