CS | EN

Novinky

15. 3. 2015

Důležité informace / programové změny

Still Alice, Julianne Moore

Projekce filmu pro veřejnost DRUHÝ BÁJEČNÝ HOTEL MARIGOLD 27/3 od 19:00 byla zrušena. Vaše vstupenka bude platná na projekci tohoto filmu ve stejný den od 22:30 nebo vám na pokladně vrátíme vstupné. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Projekce film NEBE PADÁ nemá anglické titulky.

Projekce filmu TALISMAN VLKŮ 26.03. od 20:00 Praha |CineStar Černý Most, Sál 2  nebude mít české titulky! 

Regionální ozvěny Febiofestu - Veškeré projekce filmu Talisman vlků v rámci Regionálních ozvěn Febiofestu jsou nahrazené oscarovým snímkem Pořád jsem to já (Still Alice) s Julianne Moore v hlavní roli. V Hradci Králové a v Pardubicích Talisman vlků nahradí film Králova zahradnice s Kate Winslet. 

Regionální ozvěny Mikulov - zrušeny filmy Vybíjená a Kobry a užovky a nahradily je nově 10/4 19:00 POHÁDKÁŘ (zahájení) a 11/4 19:00 FOTOGRAF» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.