CS | EN

Hosté

Urszula Antoniaková

Polsko-holandská režisérka a scenáristka se studiu filmu věnovala jak ve své vlasti – studovala produkci na Slezské univerzitě v Katovicích – tak v Holandsku, kde vystudovala režii na NFTA v Amsterodamu. Zpočátku se věnovala pouze dokumentární tvorbě, ale brzy se přesunula do sféry autorské kinematografie a ke svým filmům si vždy píše i scénáře. Její televizní film Bjilmer Odyssey (2004) se prodal do mnoha evropských zemí, což není v Holandsku obvyklé. Úspěšný byl i její celovečerní debut Nothing Personal (2009), který získal 5 cen na festivalu v Locarnu a byl uveden také na Febiofestu. Její druhý snímek Modré světlo (2011) si odbyl světovou premiéru v Cannes v prestižní sekci Dvoutýdenník režisérů. V Praze Antoniaková představí svůj nejnovější opus Zóna nahoty, esteticky propracovanou minuciózní studii jedné milostné vášně mezi dvěma mladými dívkami.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.