CS | EN

Hosté

Jan Doense

Režisér a producent Jan Doense studoval film doma v Nizozemí i v New Yorku. Kromě natáčení a produkce filmů působí též ve festivalové oblasti – založil Amsterdam Fantastic Film Festival, který se, jak název napovídá, věnuje fantastickým žánrům. Je i filmovým publicistou a též působí jako právník. Věnuje se především oblasti hororu, který se podle něj stal v uplynulé dekádě mnohem rozšířenější záležitostí díky snímkům jako Šestý smysl. „Rozvoj postavy je stále důležitější a naopak speciální efekty nehrají takovou roli,“ tvrdí, byť dodává, že béčkové shockery a slashery se budou natáčet pořád. Ani tuto sféru kinematografie však nezavrhuje. Jan Doense uvede na Febiofestu film Tůň.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.