CS | EN

Hosté

Isaach De Bankolé

Charismatický loňský držitel Kristiána za přínos světové kinematografii Isaach De Bankolé zaznamenal průlom ve své kariéře s filmem Čokoláda francouzské režisérky Claire Denis, se kterou později natočil také film Sama v Africe. Herce si rychle oblíbil také král amerického nezávislého filmu Jim Jarmusch a obsadil ho do filmů Noc na Zemi, Ghost Dog Hranice ovládání. „Isaach De Bankolé je jedním z mých nejoblíbenějších herců. Svou práci bere velmi vážně, plně se promění v každou z postav, které představuje,“ říká Jim Jarmusch..

Isaach De Bankolé se také objevil ve filmech Manderlay (r. Lars von Trier), bondovce Casino Royale i filmu Skafandr a motýl. V rámci své pocty na Febiofestu 2014 uvedl film nigerijského režiséra Andrewa Dosunma Georgova matka, který nabízí zajímavý vhled do odlišné kulturní tradice africké komunity v USA, a působivý francouzský thriller Chaos (r. Etienne Faure). Letos představí spolu s režisérem Szabolcsem Hajdu, producentem Mátyásem Priklerem a herečkou Orsolyaou Török-Illyés svůj nejnovější,obrazově působivý snímek Přelud, ve kterém ztvárnil hlavní roli a spoluprodukoval ho.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.