CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
Culinary Cinema - S filmem roste chuť
Po tři večery nabídne Febiofest v příjemné atmosféře „filmové restaurace“ vybudované v barrandovských ateliérech mimořádnou příležitost setkat se se špičkovou kuchyní, ochutnat menu inspirované filmem a zároveň vidět skvělé filmy, které zaútočí na chuťové buňky diváků. Speciální filmová sekce Culinary Cinema je pořádána ve spolupráci s filmovým festivalem Berlinale, na kterém se poprvé objevila. Tři výjimečná setkání s filmovými tvůrci a kuchaři v čele se Zdeňkem Pohlreichem se uskuteční od 24. do 26. března od 19:00. Při příležitosti uvedení filmu Nejlepší recept korejské režisérky Giny Kim, která nás v této korejsko-singapursko-thajské koprodukci zavede do moderní Šanghaje, kde probíhá mezinárodní soutěž kuchařů, bude na programu asijská kuchyně. Chybět nebude italské menu servírované k filmu režiséra Luky Guadagnina Mé jméno je láska, který je eroticko-gastronomickou pochoutkou. Není nutné dodávat, že se sám dlouho rozhodoval, zda má za svou životní cestu zvolit vaření, nebo filmařinu. Nakonec se bude podávat menu inspirované nejlepšími michelinskými restauracemi a dokumentem Foodies švédské režisérské trojice Thomas Jackson, Charlotte Landeliusová a Henrik Stockare. Toto trio natočilo portrét několika fanatických milovníků dobrého jídla, kteří se oddávají zvláštnímu koníčku: jezdí po světě a navštěvují ty nejlepší tříhvězdičkové michelinské restaurace, kde si pochutnávají na degustačním menu. Jsou to lidé různých profesí: bývalá litevská modelka, blogger z New Yorku a další z Hongkongu, ke světovému rekordu ovšem směřuje starší Angličan, autor knížek o jídle, jenž se chystá pokořit poslední, 96. tříhvězdičkovou restauraci. Lístky zahrnující vstupné do filmové restaurace na Barrandově, projekci filmu a několikachodové menu za 1500 korun budou k dostání měsíc před festivalem v síti Ticketportal.
 
Foodies / Foodies / Foodies (Švédsko) Režie: Thomas Jackson, Charlotte Landelius, Henrik Stockare (Culinary Cinema - S filmem roste chuť )
Nejlepší recept / Final Recipe / Final Recipe (Jižní Korea, Thajsko, Singapur) Režie: Gina Kim (Culinary Cinema - S filmem roste chuť )
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.