CS | EN
zpět

Úkryt / Shelter / Shelter

Paul Bettany
Režie: Paul Bettany
Hrají: Jennifer Connelly, Anthony Mackie, Amy Hargreaves, Bruce Altman, Babs Olusanmokun, Kevin Geer
Scénář: Paul Bettany
Kamera: Paula Huidobro
Střih: John F. Lyons
Producent: Daniel Wagner, Robert Ogden Barnum, Katie Mustard
Distribuce: Voltage Pictures
Práva: Voltage Pictures
Země: USA
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 105
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Popis filmu: Hannah (Jennifer Connelly) a Tahir (Anthony Mackie) se potkali na Manhattanu a zamilovali se do sebe. Jenže jejich láska se neodehrává v módních barech nad sklenkou cosmopolitanu a pak v saténovém povlečení, ale uprostřed krabic, nedopalků cigaret a zbytků z popelnic. Hannah je bývalá feťačka a stejně jako Tahir skončila na ulici jako bezdomovkyně, ve starém oblečení a s kartonovou cedulí s nápisem „bývala jsem někdo“. Čím blíže si Hannah s Tahirem jsou, tím více zjišťují, jak moc se vzájemně potřebují uprostřed žalostné přítomnosti, aby dokázali budovat světlejší budoucnost v neobvyklé newyorské love story herce a režiséra Paula Bettanyho.
 
Úkryt Úkryt
 
uvádíme za podpory
Velvyslanectví Spojených států amerických
Velvyslanectví Spojených států amerických
Promítání
25.03.2015 / 22:00 Praha |CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio     koupit lístek Přidat do Můj Program
26.03.2015 / 19:30 Praha |CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio     koupit lístek - Koupí lístku na tuto projekci se zvýšeným vstupným (129,-) přispějete Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Děkujeme Přidat do Můj Program
27.03.2015 / 17:00 Praha |CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.