CS | EN
zpět

Brána / The Gate / Le temps des aveux

Régis Wargnier
Režie: Régis Wargnier
Hrají: Raphaël Personnaz, Kompheak Phoeung, Olivier Gourmet, Thanet Thorn, Boren Chhith, Rathana Soth
Scénář: Antoine Audouard, Régis Wargnier
Kamera: Renaud Chassaing
Střih: Véronique Lange
Producent: Jean Cottin, Rithy Panh
Distribuce: Gaumont
Práva: Gaumont
Země: Francie, Kambodža, Belgie
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 94
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky, francouzsky, Khmer
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Kambodža 70. let 20. století. Etnograf Francois Bizot je během výzkumu v Angkor Watu kvůli podezření ze špionáže zadržen skupinou Rudých Khmerů. Čtyři měsíce je vězněn připoutaný okovy ke kůlu a nemilosrdně vyslýchaný mladým vedoucím trestaneckého tábora, Douchem. I přesto, že oba muži jsou zcela odlišní a propast mezi nimi se zdá nepřekonatelná, osud je svede opět dohromady. Ale jakou cenu bude mít vděk za vlastní život vůči spravedlnosti a jak silná bude touha po pomstě? Koprodukční výpravné drama v režii oscarového režiséra Régise Wargniera s vynikajícím Raphaelem Personnazem v hlavní roli vzniklo podle Bizotova autobiografického románu.
 
Brána Brána Brána Brána Brána
 
Promítání
23.03.2015 / 18:45 Praha |CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism     koupit lístek Přidat do Můj Program
24.03.2015 / 16:30 Praha |CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.