CS | EN
zpět

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu / The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water / The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Paul  Tibbitt
Mike  Mitchell
Režie: Paul Tibbitt, Mike Mitchell
Hrají: Jan Maxián, Antonín Navrátil, Igor Bareš, Tomáš Borůvka, Bedřich Šetena
Scénář: Jonathan Aibel, Glenn Berger
Kamera: Phil Meheux
Střih: David Ian Salter
Hudba: John Debney
Distribuce: Cinemart a.s.
Práva: Cinemart a.s.
Země: USA
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 84
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: česky
Titulky: Bez titulků
Popis filmu: Podmořské městečko Bikini Bottom, kde žije náš hrdina kuchtík SpongeBob a jeho kamarádi, je v ohrožení. Zákeřný pirát ukradl tajný recept na Krabbyho pirožky. Recept je poslední chybějící stránka kouzelné knihy, která v kompletní podobě změní v realitu cokoliv, co se napíše na její stránky. SpongeBob se svým gangem se musí vydat na záchrannou misi do neznámého reálného 3D světa na souši a poprat se nejen s třetí dimenzí, ale hlavně s vychytralým Burger-Beardem. Kultovní animovaná houbička se po deseti letech dočkala druhého celovečerního filmu opět v režii Paula Tibbitta. Navíc se nyní poprvé objeví i ve 3D podobě.
 

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
 
uvádíme za podpory
Velvyslanectví Spojených států amerických
Velvyslanectví Spojených států amerických
Promítání
23.03.2015 / 09:30 Praha |CineStar Anděl, sál 11, Praha     koupit lístek Přidat do Můj Program
26.03.2015 / 09:00 Praha |CineStar Anděl, sál 10, Česká televize     koupit lístek Přidat do Můj Program
27.03.2015 / 09:00 Praha |CineStar Anděl, sál 10, Česká televize     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.