CS | EN
zpět

Soutěž "I ty jsi filmařem" / "You're the Filmmaker" Competition / Soutěž "I ty jsi filmařem"

Ondřej Bojo
Tomáš Krajča
Štěpán  Etrych
Tomáš Fišer
Filip  Bartek
Michal  Fiurášek
Patrik Křivánek
Zdravko Krstanov
Režie: Ondřej Bojo, Tomáš Krajča, Štěpán Etrych, Tomáš Fišer, Filip Bartek, Michal Fiurášek, Patrik Křivánek, Zdravko Krstanov

Země: Česká republika
Rok výroby: 2015
Délka filmu (min.): 30
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: česky
Titulky: anglické
Popis filmu: Film v současnosti překračuje hranice různých médií a již dávno je možné, aby díla vznikala nejen s obrovskými rozpočty a na celuloidový pás. Autoři těchto krátkých snímků si zvolili různá témata a žánry. S nadhledem a nadšením natočili zombie horor, komedii o počtu sexuálních partnerů nebo intimní výpověď z období druhé světové války. Fanoušek Star Treku se zamýšlí nad vesmírem života a poslední přeživší bojuje s invazí zombií se svítilnou v ruce. Další „mobilní“ režiséři recyklují odpady nebo zkoumají lidské odhodlání. Tak vypněte na chvíli své mobily a nechte se unášet svěžím proudem filmů, které pomocí těch svých vytvořili mladí filmaři. FILMY BUDOU PROMÍTÁNY SPOLEČNĚ SE SNÍMKEM „SICILIANA“.
 
Soutěž "I ty jsi filmařem" Soutěž "I ty jsi filmařem" Soutěž "I ty jsi filmařem" Soutěž "I ty jsi filmařem" Soutěž "I ty jsi filmařem" Soutěž "I ty jsi filmařem" Soutěž "I ty jsi filmařem" Soutěž "I ty jsi filmařem"
 
Promítání
21.03.2015 / 19:15 Praha |CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.