CS | EN
zpět

Siciliana / Siciliana / Siciliana

Jan Wolf
Režie: Jan Wolf
Hrají: Petra Nesvačilová, Jan Němec, Judita Nevšímalová, Mariana Dvořáková, Johana Švarcová, Klára Vytisková
Scénář: Jan Wolf
Kamera: Tomáš Jelínek
Střih: Jan Wolf
Hudba: Michael Margaritis
Producent: Jan Wolf
Distribuce: Jan Wolf
Práva: Jan Wolf
Země: Česká republika
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 26
Formát filmu: Bluray
Původní znění: česky
Titulky: anglické
Popis filmu: Sicilské pobřeží, slaný vzduch a nárazy vln o skalnaté útesy, žár odpoledního slunce a ospalé městečko, kde čas plyne svým vlastním tempem a nad skleničkou Chianti se může i někdy zdát, jako by se tu úplně zastavil, dokud ho neroztančí rytmus mamby a smyslné pohyby krásných žen. Maddalena tančí ráda, nicméně lenivé tempo místních tanečníků ji nudí. Když se ale v městečku objeví krásný cizinec, začíná pro Maddalenu tanec vášnivé lásky, ale také žárlivosti, zrady a kruté pomsty, která na sebe nedá dlouho čekat. Vizuálně podmanivý krátký film režiséra Jana Wolfa, jehož snímek Normalis byl uveden v rámci Febiofestu v roce 2011. FILM BUDE PROMÍTÁN SPOLEČNĚ SE SOUTĚŽÍ "I TY JSI FILMAŘEM".
 

Siciliana Siciliana Siciliana Siciliana Siciliana
 
Promítání
21.03.2015 / 19:15 Praha |CineStar Anděl, sál 2, Deník Metro     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.