CS | EN
zpět

Pomník Michaelu Jacksonovi / Monument to Michael Jackson / Spomenik Majklu Džeksonu

Darko Lungulov
Režie: Darko Lungulov
Hrají: Boris Milivojević, Nataša Tapušković, Dragan Bjelogrlić, Ljuba Bandović, Toni Mihajlovski, Branislav Trifunović, Mirjana Karanović
Scénář: Darko Lungulov
Kamera: Mathias Schöningh
Střih: Dejan Urošević
Hudba: Dejan Pejović
Producent: Darko Lungulov, Snežana Penev
Distribuce: Films Boutique
Práva: Films Boutique
Země: Srbsko, Německo, Makedonie, Chorvatsko
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 95
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: srbsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Marko chodí s hlavou v oblacích, nicméně v životě se mu příliš nedaří. Jeho milovaná žena Ljubinka ho nedávno opustila, protože je nula. Ale ono je těžké nebýt nula, když vlastníte holičství v bohem zapomenutém městečku, kde nikoho nezajímá vůbec nic, natož vzhled plnovousu. Takové městečko už by mohl zachránit snad jen někdo neuvěřitelně bohatý, úspěšný a slavný. Třeba Michael Jackson! A Marko si je jistý, že pokud by králi popu postavili pomník, ožil by nejen místní turismus, ale i Markovo manželství. Jenže jak přesvědčit dav popu neznalých vesničanů, že „moonwalk“ je pro ně to pravé?
 

Pomník Michaelu Jacksonovi Pomník Michaelu Jacksonovi Pomník Michaelu Jacksonovi Pomník Michaelu Jacksonovi
 
Promítání
20.03.2015 / 18:45 Praha |CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell     koupit lístek Přidat do Můj Program
21.03.2015 / 14:15 Praha |CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell     koupit lístek Přidat do Můj Program
22.03.2015 / 21:15 Praha |CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.