CS | EN
zpět

Na kordy / It Takes Two To Fence / Plansa

Andrei Gheorghe
Režie: Andrei Gheorghe
Hrají: Olimpia Melinte, Marian Adochiței, Silvian Vâlcu
Scénář: Andrei Gheorghe, Ivascu Bogdan
Kamera: Alexandra Carastoian
Střih: Claudiu Nicolae Trif
Hudba: Paul Ilea
Producent: Andrei Gheorghe, Dan Chișu,
Distribuce: DaKINO Production
Práva: DaKINO Production
Země: Rumunsko
Rok výroby: 2013
Délka filmu (min.): 81
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: rumunsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Nadaná šermířka Anda se přestěhuje do přístavu Constanta, aby byla na blízku svému příteli Mirceiovi, rovněž ambicióznímu šermíři. V jeho klubu začne trénovat s šampionem Alexem, jehož zranění dočasně vyřadilo ze hry. Rodící se cit mezi Andou a Alexem je vyobrazen jako křehké pouto odvíjející se od každodenního tréninku. Ze svízelné situace (ze středu milostného trojúhelníku) nakonec pomůže Andě sám režisér a scenárista Andrei Gheorghe. Dívka totiž zjistí, že jeden z mužů nevěří v její schopnosti a odmítne ji podporovat v její cestě za šermířským snem. Snímek o síle vůle a víry v sebe sama je natočen „nezávislou“ kamerou, jež si nejvíce rozumí s exteriéry na břehu moře.
 

Na kordy Na kordy Na kordy Na kordy Na kordy
 
uvádíme za podpory
Rumunský kulturní institut
Rumunský kulturní institut
Promítání
26.03.2015 / 21:15 Praha |CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell     koupit lístek Přidat do Můj Program
27.03.2015 / 18:45 Praha |CineStar Anděl, sál 6, Pilsner Urquell     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.