CS | EN
zpět

V odstínech šedé / In the Grayscale / En la gama de los grises

Claudio Marcone
Režie: Claudio Marcone
Hrají: Francisco Celhay, Emilio Edwards, Daniela Ramirez, Sergio Hernandez, Matías Torres, Marcial Tagle
Scénář: Rodrigo Norero
Kamera: Andrés Jordán
Střih: Felipe Gálvez Haberle
Producent: Luis Cifuentes
Distribuce: Outplay
Práva: Outplay
Země: Chile
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 98
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: španělsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Bruno vede zdánlivě dokonalý život, v roli manžela, dobrého otce a úspěšného architekta. Avšak v nitru ho pronásleduje silný pocit neklidu. Odstěhuje se od manželky, aby měl čas sám na sebe. Současně dostane nabídku navrhnout ikonický památník v Santiagu. Tento projekt ho svede dohromady s Ferem, otevřeně teplým mladým učitelem dějepisu a průvodcem, jenž začne s Brunem spolupracovat jako konzultant. Při prozkoumávání postkoloniálního města diskutují o jeho minulosti i budoucnosti, hledají inspiraci, přičemž mezi nimi roste nevyhnutelná přitažlivost. Pro váhavého a citově přehlceného Bruna se z projektu stane mnohem víc než jen profesní výzva...
 

V odstínech šedé V odstínech šedé V odstínech šedé V odstínech šedé
 
uvádíme za podpory
Instituto Cervantes de Praga
Instituto Cervantes de Praga
Promítání
23.03.2015 / 17:30 Praha |CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál     koupit lístek Přidat do Můj Program
24.03.2015 / 20:00 Praha |CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.