CS | EN
zpět

Foodies / Foodies / Foodies

Thomas Jackson
Charlotte Landelius
Henrik Stockare
Režie: Thomas Jackson, Charlotte Landelius, Henrik Stockare
Hrají: Andy Hayler, Katie Keiko, Aiste Miseviciute, Perm Paitayawat, Steven Plotnicki
Kamera: Samuel Gonzalez, Thomas Jackson, Charlotte Landelius, Philip Sundbom
Střih: Charlotte Landelius
Hudba: Andreas Söderström, Johan Berthling
Producent: Patrik Andersson, Fredrik Heinig, Mattias Nohrborg
Distribuce: Fortissimo Films
Práva: Fortissimo Films
Země: Švédsko
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 94
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky
Titulky: české
Popis filmu: Internet denně zahlcují obrázky tisíců obědů, večeří i svačin. Gastronomie je „in“ jako nikdy předtím a její znalci/kritici patří svým způsobem k celebritám. Švédský dokument několik z nich, začátečníky i staré bardy (např. Andy Hayler), sleduje na jejich cestách po světových kuchyních. Odhaluje odevzdání náročnému koníčku a nabízí pohledy do luxusních restaurací, kde oběd vyjde klidně i na měsíční nájem. Ukazuje reflexi samotných šéfkuchařů, kteří se se „stalkery“ svého umění museli naučit žít, stejně jako s jejich recenzemi na internetu. Vyprávěním trojice začínajících dokumentaristů občas probleskne ironie, což je v případě zvolených protagonistů jen dobře.
 

Foodies Foodies Foodies Foodies Foodies
 
uvádíme za podpory
Velvyslanectví Švédska
Velvyslanectví Švédska
Promítání
25.03.2015 / 21:30 Praha |CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská     koupit lístek Přidat do Můj Program
26.03.2015 / 18:30 Praha |Barrandov Studio, Studio 2 - Nová sekce Culinary Cinema ve spolupráci s Berlinale! Přidat do Můj Program
27.03.2015 / 16:30 Praha |CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.