CS | EN
zpět

Nejlepší recept / Final Recipe / Final Recipe

Gina Kim
Režie: Gina Kim
Hrají: Michelle Yeoh, Henry Lau, Chin Han, Chang Tseng, Lori Tan Chinn
Scénář: George Huang
Kamera: Young-Ho Kim, Jun-Young Kim
Střih: Steve M. Choe
Hudba: Young Jin Mok
Producent: Tae-Sung Jeong, Steven Nam, Gina Kim
Distribuce: Fortissimo Films
Práva: Fortissimo Films
Země: Jižní Korea, Thajsko, Singapur
Rok výroby: 2013
Délka filmu (min.): 98
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky, mandarínsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Tři generace kuchařů spojují kulinářské kořeny a respekt k tradičním pokrmům. Zatímco láska k jídlu muže doprovází celý život, jejich rodinné pouto narušila dávná křivda. Díky kuchařské soutěži, ve které tajemství rodinných receptů připomene dávno zapomenuté rodinné vazby, k sobě muži opět najdou cestu. Soutěž o titul šéfkuchaře se stane až druhořadým bojem – jídlo ve filmu figuruje především jako jakýsi univerzální jazyk, jenž dovede znepřátelené příbuzné k usmíření. Asijské melodrama z kuchyně proto přináší nejen řadu gastronomických pochoutek, ale také pohled na kulturní odlišnosti a sílu rodinných hodnot.
 

Nejlepší recept Nejlepší recept Nejlepší recept Nejlepší recept Nejlepší recept
 
Promítání
25.03.2015 / 18:30 Praha |Barrandov Studio, Studio 2 - Nová sekce Culinary Cinema ve spolupráci s Berlinale! Přidat do Můj Program
26.03.2015 / 21:15 Praha |CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism     koupit lístek Přidat do Můj Program
27.03.2015 / 18:45 Praha |CineStar Anděl, sál 7, Czech Tourism     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.