CS | EN
zpět

Danielův svět / Daniel's World / Danielův svět

Veronika Lišková
Režie: Veronika Lišková
Scénář: Zdeněk Holý
Kamera: Braňo Pažitka
Střih: Hedvika Hansalová
Hudba: Jan Richtr
Producent: Zdeněk Holý
Distribuce: Artcam s.r.o.
Práva: Artcam s.r.o.
Země: Česká republika
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 75
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: česky
Titulky: Bez titulků
Popis filmu: Daniel je mladý muž, student a spisovatel. Daniel je pedofil… Snímek, který si odnesl diváckou cenu z Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě, otevírá jedno z posledních tabu dnešní společnosti. Příběh mladého muže s pedofilní sexuální orientací překvapí svou citovou otevřeností a poctivou snahou o debulvarizaci a citlivé uchopení tématu, před kterým většina z nás odvrací tvář především z neznalosti. Skrze portrét konkrétního člověka, který se nebál předstoupit před kameru a otevřeně hovořit o svých problémech, si snímek klade otázku, jaké to je narodit se jako pedofil, nikdy nic nespáchat a přesto být nenáviděn společností.
 

Danielův svět Danielův svět Danielův svět Danielův svět
 
Promítání
11.04.2015 / 17:00 Mikulov |Městské kino Mikulov Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.