CS | EN
zpět

Kryt / Canopy / Canopy

Aaron Wilson
Režie: Aaron Wilson
Hrají: Khan Chittenden, Mo Tzu-yi, Yoshi Yamamoto, Robert Menzies, Edwina Wren
Scénář: Aaron Wilson
Kamera: Stefan Duscio
Střih: Cindy Clarkson
Producent: Katrina Fleming
Distribuce: Odin's Eye Entertainment
Práva: Odin's Eye Entertainment
Země: Austrálie, Singapur
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 84
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: anglicky, japonsky, mandarínsky
Titulky: Bez titulků
Popis filmu: Australský pilot spadne doprostřed deštného pralesa, když je během japonské invaze v roce 1942 sestřeleno jeho letadlo. Musí čelit vlhké, horké zelené džungli a uniknout japonským vojákům, kteří možná číhají za nejbližším porostem. Prostředí pralesa plně přítomné ve zvukové stopě filmu odráží proměnu psychiky hlavní postavy. Vysoké stromy poskytují úkryt, ale zároveň hostí spoustu nevyzpytatelných nebezpečí. Když hlavní hrdina narazí na čínského vojáka, nejprve jej považuje za nepřítele, ale po čase se začnou dorozumívat pomocí gest a znaků. Neznají totiž žádný společný jazyk. Autentický zážitek si debutující režisér přál zachovat a film se nepřekládá do jiných jazyků.
 

Kryt Kryt Kryt Kryt Kryt
 
Promítání
24.03.2015 / 16:30 Praha |CineStar Anděl, sál 5, TNT     koupit lístek - PROJEKCE ZRUŠENA Přidat do Můj Program
26.03.2015 / 14:30 Praha |CineStar Anděl, sál 5, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
27.03.2015 / 21:30 Praha |CineStar Anděl, sál 5, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.