CS | EN
zpět

Bowy je uvnitř / Bowy Is Inside / Bowy is binnen

Aniëlle Webster
Režie: Aniëlle Webster
Hrají: Jim Deddes, Sallie Harmsen, Anna Raadsveld, Reinout Scholten van Aschat, Rogier Philipoom, Mustafa Duygulu
Scénář: Hanna Bervoets
Kamera: Jan Moeskops
Střih: Bas Icke
Producent: Vera Jennes
Distribuce: Keyfilm
Práva: Keyfilm
Země: Nizozemí
Rok výroby: 2012
Délka filmu (min.): 50
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: holandsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Jonas, Sara a Julie vyrážejí na hudební festival, kde už na ně čeká Jonasův kamarád Bowy. Kvůli zapomenutým lístkům se však po příjezdu rozdělí. Zatímco Jonas vyráží za Bowym, dívky se vracejí zpět na parkoviště s tím, že se s Jonasem setkají později u odbavovací brány. Množství lidí však činí opětovné setkání složitým a vidina příjemně stráveného času zaniká. V ryčícím davu se začíná rýsovat neštěstí. Drama režisérky Aniëlle Webster si i přes davové scény zachovává relativně komorní charakter a díky zvolené struktuře vyprávění dokáže i v rámci kratší stopáže zachytit jak eskalující tragédii, tak její nešťastně absurdní důsledky.FILM BUDE PROMÍTÁN SPOLEČNĚ SE SNÍMKEM „MEZI DESÁTOU A DVANÁCTOU“.
 

Bowy je uvnitř Bowy je uvnitř Bowy je uvnitř Bowy je uvnitř Bowy je uvnitř
 
uvádíme za podpory
Velvyslanectví Nizozemského království
Velvyslanectví Nizozemského království
Promítání
25.03.2015 / 16:30 Praha |CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská     koupit lístek Přidat do Můj Program
27.03.2015 / 19:00 Praha |CineStar Anděl, sál 8, Pražská plynárenská     koupit lístek Přidat do Můj Program
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.