CS | EN
zpět

Ardor / Ardor / El Ardor

Pablo Fendrik
Režie: Pablo Fendrik
Hrají: Gael García Bernal, Alice Braga, Claudio Tolcachir, Chico Diaz
Scénář: Pablo Fendrik
Kamera: Julian Apezteguia
Střih: Leandro Aste
Hudba: Sebastián Escofet
Producent: Juan Pablo Gugliotta
Distribuce: BAC Films
Práva: BAC Films
Země: Francie, Argentina, Brazílie, Mexiko, USA
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 101
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: španělsky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: Argentinský deštný prales se promění v divoký západ, ve kterém platí jen jeden zákon, zákon džungle. Tajemný cizinec Gael García Bernal vede téměř beze slov svůj vlastní boj proti násilnému útoku na chudé farmáře, kteří se pod hrozbou smrti zříkají své půdy. Režisér vychází z klasických postupů žánru western, který přenáší do prostředí, kde v boji za čest a spravedlnost vítězí ten, kdo ctí přirozený svět přírody. Pozvolnou cestu za pomstou, na jejímž obzoru místo koní pobíhají jaguáři a v souboji na smrt se netasí kolty, ale nabroušené mačety, ozvláštňují mysteriózní prvky, které dotvářejí atmosféru západní civilizací kdysi nedotčeného území.
Ocenění a nominace:
Argentiské výroční filmové ceny 2014 – Nominace (Nejlepší film, Nejlepší režie, Nejlepší původní scénář, Nejlepší kamera, Nejlepší střih, Nejlepší hudba, Nejlepší výprava, Nejlepší kostýmy, Nejlepší masky, Nejlepší zvuk)
 

Ardor Ardor Ardor Ardor Ardor
 
uvádíme za podpory
Instituto Cervantes de Praga
Instituto Cervantes de Praga
Promítání
20.03.2015 / 17:00 Praha |CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls     koupit lístek Přidat do Můj Program
21.03.2015 / 15:00 Praha |CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls     koupit lístek Přidat do Můj Program
22.03.2015 / 22:00 Praha |CineStar Anděl, sál 3, Rádio Impuls     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.