CS | EN
zpět

316 / 316 / 316

Payman Haghani
Režie: Payman Haghani
Hrají: Sara Vazirzadeh
Scénář: Payman Haghani, Hamid Reza Keshani
Kamera: Davood Malek Hosseini
Střih: Hayedeh Safiyari
Hudba: Mahyar Afshar
Producent: Payman Haghani
Distribuce: Noori Pictures
Práva: Noori Pictures
Země: Írán
Rok výroby: 2014
Délka filmu (min.): 72
Formát filmu: 2k digital
Původní znění: persky
Titulky: anglické, české
Popis filmu: „Není pro mě důležité, jak lidé vypadají, ale jaké boty nosí,“ říká vypravěčka íránského filmu, z níž divák zahlédne pouze proměňující se boty. Jak je vůbec možné vyprávět příběh jednoho lidského života plného společenských a osobních zvratů bez gest a herecké akce? Ve svém druhém celovečerním snímku režisér Payman Haghani užívá časovou a metaforickou zkratku vlastní právě médiu filmu. Provádí diváky jednou érou historie své země, k níž se s humorem a nadsázkou vyjadřuje hlavní hrdinka přítomná pouze v komentáři. Jak se mění politická situace, mění se i boty, které ji obklopují. Za celý svůj život vystřídala 316 párů a právě tato malá historie jednotlivce skládá velmi originální obraz tzv. velké historie.
 

316 316 316 316 316
 
Promítání
20.03.2015 / 21:30 Praha |CineStar Anděl, sál 5, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
21.03.2015 / 11:00 Praha |CineStar Anděl, sál 5, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
23.03.2015 / 19:00 Praha |CineStar Anděl, sál 5, TNT     koupit lístek Přidat do Můj Program
Zaujal vás tento film? Podívejte se na podobné tituly:
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.