Program
:
:

 
09:00 Zataženo, občas trakaře 2 / Cloudy With Chance of Meatballs 2
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
09:30 Ledové království / Frozen
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
10:00 Turbo / Turbo
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:00 Stará dáma a holubi / La vieille dame et les pigeons
Kanada, Francie, Velká Británie, Pocta: Sylvain Chomet
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
14:00 2 podzimy, 3 zimy / 2 automnes, 3 hivers
Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
14:15 Žirafy / Jirafas
Kuba, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
14:15 Lhářova kostka / Liar's Dice
Indie, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
14:30 Nebraska / Nebraska
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:30 Otrokem / I Am Slave
Velká Británie, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
14:30 Plastelína / Plastelina
Izrael, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
14:30 Sametoví teroristé / Zamatoví teroristi
Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
15:00 Vnitřní nepřítel / O ehthros mou
Řecko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
15:30 Záhyb v mé dece / Chemi sabnis naketsi
Gruzie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
16:00 Chaos / Désordres
Francie, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
16:15 Úžasná rybička / Los insólitos peces gato
Mexiko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
16:30 Má hořkosladká zem / My Sweet Pepper Land
Francie, Německo, Irák, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
16:30 Zoran, můj synovec idiot / Zoran, il mio nipote scemo
Itálie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
16:45 Čokoláda / Chocolat
Francie, Německo, Kamerun, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
17:00 Zbav se svých miláčků / Kill Your Darlings
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
17:00 Táu / Táu
Mexiko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
17:00 Big Sur / Big Sur
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
17:15 Vítěz Grand Prix / Vítěz Grand Prix
,
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
17:30 Gerontofilie / Gerontophilia
Kanada, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
18:30 Attila Marcel / Attila Marcel
Francie, Pocta: Sylvain Chomet
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
18:45 Strýc / El Tio
Chile, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
18:45 Přestřelka v monzunu / Monsoon Shootout
Velká Británie, Indie, Nizozemí, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
19:00 Bloudění / Drift
Belgie, Rumunsko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
19:00 Na cestě / On the Road
Francie, Brazílie, USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
19:00 Nepřítel / Enemy
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
19:15 Sama v Africe / White Material
Francie, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
19:30 Ranhojič / Der Medicus
Německo, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
19:30 Japonský pes / Câinele Japonez
Rumunsko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
20:00 Poslední zápas / La Partida
Španělsko, Kuba, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
21:00 Iluzionista / L'illusionniste
Francie, Velká Británie, Pocta: Sylvain Chomet
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
21:15 Marina / Marina
Belgie, Itálie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
21:15 Ilo Ilo / Ilo Ilo
Singapur, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
21:30 Králičí žena / Mujer conejo
Argentina, Španělsko, Venezuela, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
21:30 Dětská láska / Puppy Love
Belgie (Valonsko - Brusel), Švýcarsko, Lucembursko, Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
21:45 Budoucnost / Il Futuro
Chile, Německo, Itálie, Španělsko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
21:45 Braserie Romantika / Brasserie Romantiek
Belgie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
22:00 Borgman / Borgman
Nizozemí, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
22:30 Ranhojič / Der Medicus
Německo, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
22:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel / Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
Švédsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
22:30 Neznámý od jezera / L'inconnu du lac
Francie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
22:30 Dvě matky / Zwei Mütter
Německo, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek