Program
:
:

 
09:00 Zataženo, občas trakaře 2 / Cloudy With Chance of Meatballs 2
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
09:30 Ledové království / Frozen
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
10:00 Turbo / Turbo
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:15 Stalingrad (3D) / Stalingrad (3D)
Rusko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
14:15 Noe / Noah
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
15:30 Gerontofilie / Gerontophilia
Kanada, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
16:00 Attila Marcel / Attila Marcel
Francie, Pocta: Sylvain Chomet
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
16:00 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel / Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
Švédsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
16:15 Strýc / El Tio
Chile, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
16:15 Chladné květy sakury / Sakura namiki no mankai no shita ni
Japonsko, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
16:30 Bloudění / Drift
Belgie, Rumunsko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
16:30 Sametoví teroristé / Zamatoví teroristi
Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
16:30 Dětská láska / Puppy Love
Belgie (Valonsko - Brusel), Švýcarsko, Lucembursko, Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
16:45 Sibiřská škola / Siberian Education
Itálie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
16:45 Klauni / Klauni
Česká republika, Lucembursko, Finsko, Slovensko, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
17:00 Neznámý od jezera / L'inconnu du lac
Francie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
17:00 Vnitřní nepřítel / O ehthros mou
Řecko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
17:30 Dvě matky / Zwei Mütter
Německo, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
18:30 Chaos / Désordres
Francie, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
18:30 Noc v betonu / Betoniyö
Finsko, Švédsko, Dánsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
18:45 Marina / Marina
Belgie, Itálie, Panorama světového filmu
Koupí lístku na tuto projekci se zvýšeným vstupným (129,-) přispějete Klubu nemocných cystickou fibrózou. Děkujeme!
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
18:45 Siddharth / Siddharth
Kanada, Indie, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
19:00 Plastelína / Plastelina
Izrael, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
19:00 Braserie Romantika / Brasserie Romantiek
Belgie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
19:00 Zoran, můj synovec idiot / Zoran, il mio nipote scemo
Itálie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
19:15 Georgova matka / Mother of George
USA, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
19:15 Stará dáma a holubi / La vieille dame et les pigeons
Kanada, Francie, Velká Británie, Pocta: Sylvain Chomet
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
19:30 Zbav se svých miláčků / Kill Your Darlings
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
19:30 Walesa: Člověk naděje / Wałęsa. Człowiek z nadziei
Polsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
20:00 Dosáhnout na měsíc / Flores Raras
Brazílie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
21:00 Otrokem / I Am Slave
Velká Británie, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
21:00 Lví srdce / Leijonasydän
Finsko, Švédsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
21:15 Úžasná rybička / Los insólitos peces gato
Mexiko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
21:15 Lhářova kostka / Liar's Dice
Indie, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
21:30 Zlato / Gold
Německo, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
21:30 Na cestě / On the Road
Francie, Brazílie, USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
21:30 2 podzimy, 3 zimy / 2 automnes, 3 hivers
Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
21:45 Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě / Mandela: Long Walk to Freedom
Velká Británie, Jihoafrická republika, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
21:45 Zloděj dětí / Il ladro di bambini
Itálie, Švýcarsko, Francie, Pocta: Gianni Amelio
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
22:00 Láska, soudruhu! / Mieletön elokuu
Finsko, Norsko, Česká republika, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
22:00 Japonský pes / Câinele Japonez
Rumunsko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
22:30 Záhyb v mé dece / Chemi sabnis naketsi
Gruzie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek