Program
:
:

 
09:00 Husiti / Husiti
Česká republika, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
09:30 Justin: Jak se stát rytířem / Justin and the Knights of Valour
Španělsko, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
10:00 Ledové království / Frozen
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:15 Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě / Mandela: Long Walk to Freedom
Velká Británie, Jihoafrická republika, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
14:30 Zbav se svých miláčků / Kill Your Darlings
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
15:30 Dvě matky / Zwei Mütter
Německo, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
16:00 Iluzionista / L'illusionniste
Francie, Velká Británie, Pocta: Sylvain Chomet
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
16:00 Lví srdce / Leijonasydän
Finsko, Švédsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
16:15 Žirafy / Jirafas
Kuba, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
16:15 Lhářova kostka / Liar's Dice
Indie, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
16:30 Plastelína / Plastelina
Izrael, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
16:30 Braserie Romantika / Brasserie Romantiek
Belgie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
16:30 2 podzimy, 3 zimy / 2 automnes, 3 hivers
Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
16:45 Sex, drogy a daně / Spies & Glistrup
Dánsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
17:00 Dom Hemingway / Dom Hemingway
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
17:00 Láska, soudruhu! / Mieletön elokuu
Finsko, Norsko, Česká republika, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
17:00 Japonský pes / Câinele Japonez
Rumunsko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
17:30 Cupcakes / Bannanot
Izrael, Francie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
18:30 Muž bez minulosti / Mies vailla menneisyyttä
Finsko, Německo, Francie, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
18:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel / Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
Švédsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
18:45 Čokoláda / Chocolat
Francie, Německo, Kamerun, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
18:45 Chladné květy sakury / Sakura namiki no mankai no shita ni
Japonsko, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
19:00 Táu / Táu
Mexiko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
19:00 Armstrongova lež / The Armstrong Lie
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
19:00 Vlčí děti / Wolfskinder
Litva, Německo, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
19:00 Iluzionista / L'illusionniste
Francie, Velká Británie, Pocta: Sylvain Chomet
Meet Factory, Divadelní sál
19:15 Sametoví teroristé / Zamatoví teroristi
Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
19:15 Živote, tady jsem! / Täältä tullaan, elämä!
Finsko, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
19:30 Noe / Noah
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
19:30 Borgman / Borgman
Nizozemí, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
20:00 Gerontofilie / Gerontophilia
Kanada, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
21:00 Attila Marcel / Attila Marcel
Francie, Pocta: Sylvain Chomet
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
21:00 Noc v betonu / Betoniyö
Finsko, Švédsko, Dánsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
21:15 Strýc / El Tio
Chile, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
21:15 Přestřelka v monzunu / Monsoon Shootout
Velká Británie, Indie, Nizozemí, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
21:30 Bloudění / Drift
Belgie, Rumunsko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
21:30 Big Sur / Big Sur
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
21:30 Zoran, můj synovec idiot / Zoran, il mio nipote scemo
Itálie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
21:45 Sibiřská škola / Siberian Education
Itálie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
22:15 Detektiv Down / Detektiv Downs
Norsko, Česká republika, Dánsko, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
22:15 Děvče ze sirkárny / Tulitikkutehtaan tyttö
Finsko, Švédsko, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
22:30 Poslední zápas / La Partida
Španělsko, Kuba, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek