Program
:
:

 
09:00 Husiti / Husiti
Česká republika, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
09:30 Justin: Jak se stát rytířem / Justin and the Knights of Valour
Španělsko, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
10:00 Letadla / Planes
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:15 Sibiřská škola / Siberian Education
Itálie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
14:30 A dost! / Enough Said
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
15:30 Rychlá změna / Quick Change
Filipíny, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
16:00 Sama v Africe / White Material
Francie, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
16:00 8-Ball / 8-Pallo
Finsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
16:15 Eventyrland / Eventyrland
Norsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
16:15 Siddharth / Siddharth
Kanada, Indie, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
16:30 Zlato / Gold
Německo, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
16:30 Proud / Le torrent
Kanada, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
16:30 Rock the Casbah / Rock Ba-Casba
Izrael, Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
16:45 Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě / Mandela: Long Walk to Freedom
Velká Británie, Jihoafrická republika, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
16:45 Děvče ze sirkárny / Tulitikkutehtaan tyttö
Finsko, Švédsko, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
17:00 Detektiv Down / Detektiv Downs
Norsko, Česká republika, Dánsko, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
17:00 Jîn / Jîn
Turecko, Německo, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
17:30 Poslední zápas / La Partida
Španělsko, Kuba, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
18:30 Georgova matka / Mother of George
USA, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
18:30 Jsem tvá / Jeg er din
Norsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
18:45 Úžasná rybička / Los insólitos peces gato
Mexiko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
18:45 Ilo Ilo / Ilo Ilo
Singapur, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
19:00 Králičí žena / Mujer conejo
Argentina, Španělsko, Venezuela, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
19:00 Dětská láska / Puppy Love
Belgie (Valonsko - Brusel), Švýcarsko, Lucembursko, Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
19:15 Budoucnost / Il Futuro
Chile, Německo, Itálie, Španělsko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
19:30 Dom Hemingway / Dom Hemingway
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
19:30 Láska, soudruhu! / Mieletön elokuu
Finsko, Norsko, Česká republika, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
19:30 Padělatel / Falsifikator
Srbsko, Chorvatsko, Bosna, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
19:30 Cesta do eurostudentovy duše / Cesta do eurostudentovy duše
Česká republika, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
20:00 Cupcakes / Bannanot
Izrael, Francie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
21:00 Chaos / Désordres
Francie, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
21:00 Egyptská princezna / Silmäterä
Finsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
21:15 Žirafy / Jirafas
Kuba, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
21:15 Chladné květy sakury / Sakura namiki no mankai no shita ni
Japonsko, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
21:30 Táu / Táu
Mexiko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
21:30 Hodina rysa / I lossens time
Dánsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
21:30 Domov / Hemma
Švédsko, Island, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
21:45 Vášeň mezi řádky / The Invisible Woman
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
21:45 Muž bez minulosti / Mies vailla menneisyyttä
Finsko, Německo, Francie, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
22:00 Noe / Noah
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
22:00 Knězovy děti / Svećenikova djeca
Chorvatsko, Srbsko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
22:30 Dosáhnout na měsíc / Flores Raras
Brazílie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek