Program
:
:

 
09:00 Turbo / Turbo
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
09:30 Zataženo, občas trakaře 2 / Cloudy With Chance of Meatballs 2
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
10:00 Letadla / Planes
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:15 Pamplona - běh s býky 3D / Encierro
Španělsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
14:30 Přežijí jen milenci / Only Lovers Left Alive
Velká Británie, Německo, Francie, Kypr, USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
15:30 Země bouří / Viharsarok
Maďarsko, Německo, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
16:00 Na hraně / Gli equilibristi
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
16:00 Hlava plná metalu / Málmhaus
Island, Norsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
16:15 Budoucnost / Il Futuro
Chile, Německo, Itálie, Španělsko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
16:15 Moebius / Moebius
Jižní Korea, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
16:30 Králičí žena / Mujer conejo
Argentina, Španělsko, Venezuela, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
16:30 Heroin / Heroin
Nizozemí, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
16:30 Domov / Hemma
Švédsko, Island, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
16:45 Stalingrad (3D) / Stalingrad (3D)
Rusko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
16:45 Kertu / Kertu
Estonsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
17:00 A dost! / Enough Said
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
17:00 Knězovy děti / Svećenikova djeca
Chorvatsko, Srbsko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
17:30 Dosáhnout na měsíc / Flores Raras
Brazílie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
18:30 Yves Saint Laurent / Yves Saint Laurent
Francie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
18:30 Egyptská princezna / Silmäterä
Finsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
18:45 Heli / Heli
Mexiko, Francie, Německo, Nizozemí, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
18:45 Šípy hromového draka / Arrows of the Thunder Dragon
Bhútán, Austrálie, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
19:00 Zlato / Gold
Německo, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
19:00 Eventyrland / Eventyrland
Norsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
19:00 Rock the Casbah / Rock Ba-Casba
Izrael, Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
19:15 Život je snadný, když zavřete oči / Vivir es fácil con los ojos cerrados
Španělsko, Panorama světového filmu
Koupí lístku na tuto projekci se zvýšeným vstupným (129,-) přispějete Klubu nemocných cystickou fibrózou. Děkujeme!
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
19:15 Klauni / Klauni
Česká republika, Lucembursko, Finsko, Slovensko, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
19:30 Detektiv Down / Detektiv Downs
Norsko, Česká republika, Dánsko, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
19:30 Jîn / Jîn
Turecko, Německo, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
20:00 Rychlá změna / Quick Change
Filipíny, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
21:00 Georgova matka / Mother of George
USA, Pocta: Isaach de Bankolé
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
21:00 Jsem tvá / Jeg er din
Norsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
21:15 Sandwich klub / Club Sándwich
Mexiko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
21:15 Má hořkosladká zem / My Sweet Pepper Land
Francie, Německo, Irák, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
21:30 Vlk / Lupu
Rumunsko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
21:30 Pro ty, kteří už nemůžou vyprávět / For Those Who Can Tell No Tales
Bosna, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
21:30 Nepřítel / Enemy
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
21:45 Dom Hemingway / Dom Hemingway
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
21:45 Živote, tady jsem! / Täältä tullaan, elämä!
Finsko, Pocta: Kati Outinen
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
22:00 Nebraska / Nebraska
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
22:00 Padělatel / Falsifikator
Srbsko, Chorvatsko, Bosna, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
22:30 Violette / Violette
Francie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek