Program
:
:

 
09:30 Zataženo, občas trakaře 2 / Cloudy With Chance of Meatballs 2
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
10:00 Letadla / Planes
USA, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
10:30 Špatný účes / Pelo Malo
Venezuela, Peru, Argentina, Německo, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
10:45 Matterhorn / Matterhorn
Nizozemí, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
11:00 Soudružka Kimová bude létat / Comrade Kim Goes Flying
Severní Korea, Belgie, Velká Británie, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
11:15 Borgman / Borgman
Nizozemí, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
11:30 Má hořkosladká zem / My Sweet Pepper Land
Francie, Německo, Irák, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
11:45 Armstrongova lež / The Armstrong Lie
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
12:00 Život je úžasný / Chce sie zyc
Polsko, Soutěž Nová Evropa
Koupí lístku na tuto projekci se zvýšeným vstupným (129,-) přispějete Klubu nemocných cystickou fibrózou. Děkujeme!
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
13:30 Hotel / Hotell
Švédsko, Dánsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
13:45 Marina / Marina
Belgie, Itálie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
14:00 Dotek hříchu / Tian zhu ding
Čína, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
14:15 Yves Saint Laurent / Yves Saint Laurent
Francie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
14:15 Melasa / Melaza
Kuba, Francie, Panama, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
14:15 Na cestě / On the Road
Francie, Brazílie, USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
14:15 Roxanne / Roxanne
Rumunsko, Maďarsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
14:30 Pojedeme k moři / Pojedeme k moři
Česká republika, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:30 Velmi neklidné léto / O vara foarte instabila
Rumunsko, Česká republika, Švédsko, Velká Británie, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
14:45 Kertu / Kertu
Estonsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
15:00 Knězovy děti / Svećenikova djeca
Chorvatsko, Srbsko, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
15:30 Cupcakes / Bannanot
Izrael, Francie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
16:00 Jen klid! / Scialla!
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
16:00 Egyptská princezna / Silmäterä
Finsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
16:15 Dělníci / Workers
Německo, Mexiko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
16:30 Vlk / Lupu
Rumunsko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
16:30 Ilo Ilo / Ilo Ilo
Singapur, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
16:30 Stroj / The Machine
Velká Británie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
16:45 Venuše v kožichu / La Vénus à la fourrure
Francie, Polsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
16:45 Osamělý hrdina / L'intrepido
Itálie, Pocta: Gianni Amelio
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
17:00 Nebraska / Nebraska
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
17:00 Střechy / Es-Stouh
Alžírsko, Francie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
17:00 Cesta do eurostudentovy duše / Cesta do eurostudentovy duše
Česká republika, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
17:30 Kluci z východu / Eastern Boys
Francie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
18:30 Svaté srdce / Cuore sacro
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
18:30 Dohonit vítr / Jag Etter Vind
Norsko, Světla severu
Koupí lístku na tuto projekci se zvýšeným vstupným (129,-) přispějete Klubu nemocných cystickou fibrózou. Děkujeme!
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
18:45 Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" / Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem"
Česká republika, I ty jsi filmařem: Filmy mobilem!
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
18:45 Proti pravidlům / Ghaedeye tasadof
Írán, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
19:00 40 dní ticha / Chilla
Uzbekistán, Nizozemí, Německo, Francie, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
19:00 Heroin / Heroin
Nizozemí, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
19:00 Domov / Hemma
Švédsko, Island, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
19:15 Pamplona - běh s býky 3D / Encierro
Španělsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
19:15 Sex, drogy a daně / Spies & Glistrup
Dánsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
19:30 Ona / Her
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
19:30 Absolutní sto / Absolutnih Sto
Jugoslávie, Rytmy balkánu: Srdan Golubovič
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
20:00 Země bouří / Viharsarok
Maďarsko, Německo, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
21:00 Na hraně / Gli equilibristi
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
21:00 8-Ball / 8-Pallo
Finsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
21:15 Heli / Heli
Mexiko, Francie, Německo, Nizozemí, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
21:15 Duše / Soul
Tchaj-wan, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
21:30 Vše o peří / Por las plumas
Kostarika, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
21:30 Eventyrland / Eventyrland
Norsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
21:30 Rock the Casbah / Rock Ba-Casba
Izrael, Francie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
21:45 Stalingrad (3D) / Stalingrad (3D)
Rusko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
21:45 Hráč / Losejas
Litva, Lotyšsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
22:00 A dost! / Enough Said
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
22:00 Kruhy / Krugovi
Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rytmy balkánu: Srdan Golubovič
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
22:30 Rychlá změna / Quick Change
Filipíny, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek