Program
:
:

 
09:30 Husiti / Husiti
Česká republika, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
10:00 Justin: Jak se stát rytířem / Justin and the Knights of Valour
Španělsko, Febiofest Junior
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
10:30 Sandwich klub / Club Sándwich
Mexiko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
10:45 Violette / Violette
Francie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
11:00 Vše o peří / Por las plumas
Kostarika, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
11:15 Jîn / Jîn
Turecko, Německo, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
11:30 Šípy hromového draka / Arrows of the Thunder Dragon
Bhútán, Austrálie, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
11:45 Proud / Le torrent
Kanada, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
12:00 Nepřítel / Enemy
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
13:30 Dohonit vítr / Jag Etter Vind
Norsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
14:00 Jen klid! / Scialla!
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
14:00 Stroj / The Machine
Velká Británie, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
14:15 Vášeň mezi řádky / The Invisible Woman
Velká Británie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
14:15 Walesa: Člověk naděje / Wałęsa. Człowiek z nadziei
Polsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
14:15 Špatný účes / Pelo Malo
Venezuela, Peru, Argentina, Německo, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
14:15 Duše / Soul
Tchaj-wan, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
14:30 Osamělý hrdina / L'intrepido
Itálie, Pocta: Gianni Amelio
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
14:30 Vlk / Lupu
Rumunsko, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
15:00 Padělatel / Falsifikator
Srbsko, Chorvatsko, Bosna, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
15:00 Big Sur / Big Sur
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
15:30 Volný pád / Freier Fall
Německo, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
16:00 Nedospělí / Immaturi
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
16:00 Jsem tvá / Jeg er din
Norsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
16:15 Heli / Heli
Mexiko, Francie, Německo, Nizozemí, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
16:30 40 dní ticha / Chilla
Uzbekistán, Nizozemí, Německo, Francie, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
16:30 Vlčí děti / Wolfskinder
Litva, Německo, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
16:45 Život je snadný, když zavřete oči / Vivir es fácil con los ojos cerrados
Španělsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
16:45 Hráč / Losejas
Litva, Lotyšsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
16:45 Proti pravidlům / Ghaedeye tasadof
Írán, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
17:00 Pojedeme k moři / Pojedeme k moři
Česká republika, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
17:00 Kruhy / Krugovi
Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rytmy balkánu: Srdan Golubovič
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
17:00 Pro ty, kteří už nemůžou vyprávět / For Those Who Can Tell No Tales
Bosna, Rytmy balkánu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
17:30 Matterhorn / Matterhorn
Nizozemí, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
18:30 Na hraně / Gli equilibristi
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
18:30 Hotel / Hotell
Švédsko, Dánsko, Světla severu
Koupí lístku na tuto projekci se zvýšeným vstupným (129,-) přispějete Klubu nemocných cystickou fibrózou. Děkujeme
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
18:45 Melasa / Melaza
Kuba, Francie, Panama, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
18:45 Dotek hříchu / Tian zhu ding
Čína, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
19:00 Soudružka Kimová bude létat / Comrade Kim Goes Flying
Severní Korea, Belgie, Velká Británie, Proti proudu
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
19:00 Hodina rysa / I lossens time
Dánsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
19:00 Život je úžasný / Chce sie zyc
Polsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
19:15 Venuše v kožichu / La Vénus à la fourrure
Francie, Polsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
19:15 Lamerica / Lamerica
Itálie, Francie, Švýcarsko, Pocta: Gianni Amelio
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
19:30 Přežijí jen milenci / Only Lovers Left Alive
Velká Británie, Německo, Francie, Kypr, USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
19:30 Past / Klopka
Srbsko, Německo, Maďarsko, Rytmy balkánu: Srdan Golubovič
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
20:00 Kluci z východu / Eastern Boys
Francie, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek
21:00 Třeba i libero / Anche libero va bene
Itálie, Pocta: Barbora Bobul'ová
CineStar Anděl, sál 1, Instinkt
koupit lístek
21:00 Hlava plná metalu / Málmhaus
Island, Norsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 11, Praha
koupit lístek
21:15 Dělníci / Workers
Německo, Mexiko, Latinskoamerické panoráma
CineStar Anděl, sál 3, Impuls
koupit lístek
21:30 Velmi neklidné léto / O vara foarte instabila
Rumunsko, Česká republika, Švédsko, Velká Británie, Zvláštní uvedení
CineStar Anděl, sál 5, Alfa Romeo
koupit lístek
21:30 Moebius / Moebius
Jižní Korea, Asijské panoráma
CineStar Anděl, sál 7, Graffitti networks
koupit lístek
21:30 Heroin / Heroin
Nizozemí, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 8, Samsung
koupit lístek
21:30 Roxanne / Roxanne
Rumunsko, Maďarsko, Soutěž Nová Evropa
CineStar Anděl, sál 9, Pilsner Urquell
koupit lístek
21:45 Pamplona - běh s býky 3D / Encierro
Španělsko, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 10, Česká Televize
koupit lístek
21:45 Kertu / Kertu
Estonsko, Světla severu
CineStar Anděl, sál 2, Lidové noviny
koupit lístek
22:00 Ona / Her
USA, Made in USA
CineStar Anděl, sál 12, Barrandov Studio
koupit lístek
22:00 Střechy / Es-Stouh
Alžírsko, Francie, Panorama světového filmu
CineStar Anděl, sál 6, TNT
koupit lístek
22:30 Země bouří / Viharsarok
Maďarsko, Německo, Jiný břeh
CineStar Anděl, sál 4, Duhový sál
koupit lístek